BURDA Digital Elle.czElle.cz Marianne.czmarianne.cz
apetit online.czApetitonline.cz Elle.czMaxim.cz moje betynka.czMoje betynka.cz pošli recept.czPošli recept.cz Marianne.czAutohit.cz chip.czChip.cz Elle.czHrej.cz
Zavřít

Detail článku

Praha oslaví na farmářských trzích český česnek a cibuli

Praha oslaví na farmářských trzích český česnek a cibuli

Slavnosti českého česneku a cibule se konají dne 24. a 25. srpna 2011 na farmářském tržišti Jiřák a na farmářském tržišti Kubáň. Jeho dlouhodobá nedostupnost a současná pěstitelská renesance přiměla organizátory farmářských trhů této české klasice uspořádat slavnost.

Autor: Vecánová Jana | 23. 8. 2011

Na Slavnostech českého česneku a cibule, které se budou konat ve středu 24. 8. na náměstí Jiřího z Poděbrad a ve čtvrtek 25. 8. na Kubánském náměstí, si budete moci koupit kvalitní český česnek a cibuli.

A co vás ještě čeká? Především odborné informace, jak česnek a cibuli skladovat, aby vydržely v kondici celou zimu, jak je nejlépe využít do jídel, co vše obsahují a proč jsou lidskému zdraví prospěšné.

Nebude chybět ukázka pletení česnekových a cibulových copů z dílny pěstitele pana Filipa Jandy. K mání budou také keramická struhadla na česnek a cibuli, krásné kameninové hrnce na skladování z tradiční dílny Dáši Wallerové. A samozřejmě mnoho druhů českého česneku a cibule a pokrmů česnek a cibuli obsahujících.  

Program bude probíhat od 10 do 16 hodin.


Otvírací doba Farmářských tržišť Praha



Jiřák – středa 8.00–18.00, sobota 8.00–14.00

Kubáň – úterý 8.00–18.00, čtvrtek 8.00–18.00, sobota 8.00–14.00

Náplavka – čtvrtek 9.00–18.00 (od 8. září), sobota 8.00–14.00

Více informací najdete na www.farmarsketrziste.cz


Tisk článku | Poslat článek

aas