5 skvělých last minute vánočních dárků, které si snadno vyrobíte doma. Zn.: Testováno Marianne!

Vánoce jsou už za dveřmi a nákupní centra se jako každý rok plní vystresovanými jedinci, kteří na poslední chvíli nakupují dárky. Pokud vás tato představa odrazuje, ale ještě vám nějaké drobnosti chybí, máme pro vás pět tipů, jak vše vyřešit doma.
Napsala Aneta Benešová Vydáno 22. prosinec 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
5 skvělých last minute vánočních dárků, které si snadno vyrobíte doma. Zn.: Testováno Marianne!

Proč vlastnoručně vyrobené dárky? Důvodů je hned několik:

1) Alespoň částečně se vyhnete davovému šílenství v nákupních centrech, jelikož spoustu věcí pro výrobu dárků už vlastně máte doma.

2) S obchody prodávajícími tzv. home made věci se poslední dobou roztrhl pytel, přitom většina výrobků, které se v nich prodávají, jsou zbytečně předražené a kolikrát to doma zvládnete lépe.

3) Do výroby můžete zapojit manžela, kamarádku, děti, babičku... kohokoli, kdo vás napadne, a věřte, že strávíte příjemnější chvíle, než kdybyste se společně prodírali obchody.

4) Na vlastnoručně vytvořený dárek budete mnohem pyšnější než na ten kupovaný a i když nepatříte mezi ty nejzručnější, o to více vaši blízcí ocení, že jste si dali tu práci.

Abychom otestovaly, že je zvládne opravdu každý, zkusily jsme některé s kamarádkou vyrobit samy. Podívejte se do galerie, jak se nám to povedlo, a inspirujte se.

 

ČTĚTE TAKÉ: 
Číst 3945 krát Naposledy změněno úterý, 22 prosinec 2015 21:12

Další články

Reklama