APETIT STARTUJE VINNÝ KLUB. Vinařské bedýnky plné APETITU

Chcete mít jistotu, že návštěvě otevřete dobrou lahev? Chcete objevovat nová vína, která v běžných obchodech nenajdete? Chcete si zajistit pohodlný přísun kvalitních vín či pořídit originální dárek? Vyzkoušejte degustační balíčky se třemi lahvemi vína, které jsme pro vás pomáhali vybrat v rámci našeho nového projektu Apetit Club del Vino. Ve speciálním kartonu Apetit Club del Vino vám pravidelně dorazí domů tři vynikající vína z Nového a Starého světa za výhodnou cenu.
Napsala Apetit Club Del Vino Vydáno 28. březen 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
APETIT STARTUJE VINNÝ KLUB. Vinařské bedýnky plné APETITU


Na období duben–květen jsme pro vás připravili:


DEGUSTAČNÍ BALÍČEK NOVÝ SVĚT

3-lahve-3D_box_novy-svet-1_tisk

Tanguero Reserve Chardonnay 2013 z argentinského vinařství Finca Flichman je plné, dobře pitelné chardonnay s vůní ananasu, vanilky a skořice. V chuti dominuje broskev s kokosem. Dopřejte si ho ideálně k rybě, drůbeži, mořským plodům nebo k těstovinám.


Casas del Bosque Reserva Cabernet Sauvignon 2012
z chilského vinařství Casas del Bosque ležícím v Casablanca Valley má tmavě rubínovou barvu, vůni po přezrálých ostružinách a černém rybízu, dobrou strukturu a svěží ovocnou chuť s dotekem pepře v závěru. Vhodně doplní jemnější úpravy červených mas.

Newen Malbec 2012 z vinařství Del Fin Del Mundo ležícím v argentinské Patagonii nabízí příjemné aroma džemu z červeného ovoce, jako jsou třešně, maliny s dotekem růží a fialek. Má velmi příjemnou ovocnou chuť, středně plné tělo, sametové taniny a dlouhou dochuť. Skvěle doprovodí hovězí steaky.

Cena degustačního balíčku Nový svět: 790 Kč
V rámci předplatného dodatečná sleva až 20 %


DEGUSTAČNÍ BALÍČEK STARÝ SVĚT

3-lahve-3D_box_stary-svet-4_tisk_copy

El Perro Verde – Verdejo 2012

Svěží a komplexní Verdejo s hravým názvem El Perro Verde („zelený pes“) ze španělské oblasti Rueda bylo oceněno devadesáti body Robertem Parkerem pro časopis The Wine Advocate. Dokonale doplní lehké jarní salátky s kozím sýrem či grilovaného lososa.

Finca Vieja Crianza 2009, La Mancha, Španělsko

Nazrálá crianza světle červené barvy s dlouhým meniskem z vinařství Vinícola de Castilla ležícím ve španělské oblasti La Mancha má vysokou viskozitu, středně intenzivní vůni. Prezentuje se živočišným aroma, vůní jehličí a popadaného listí s jemnými tóny peckovitého ovoce, jako jsou třešně a višně. Víno pro pokročilé, které ideálně doprovodí jehněčí maso a dušené hovězí.

Nudo Syrah 2011 ze španělského vinařství La Esperanza z oblasti Jumilla D. O. vyniká vůní tmavého bobulového ovoce, ostružin a jeřabin. Chuť je šťavnatá a minerální díky kamenitému podloží, které je pro oblast Jumilla typické. Víno příjemně doprovodí zvěřinové úpravy mas na divokém koření.

Cena degustačního balíčku Starý svět: 790 Kč
V rámci předplatného dodatečná sleva až 20 %

Neváhejte a objednávejte na www.apetitclubdelvino.cz.

cdv_logo_whiteBG-01

Komerční článek.

Číst 2046 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:20

Další články

Reklama