Reklama

Na kávičku s kámoškou? Pomůže Restu.cz!

Kaváren a cukráren je jako hub po dešti, což je dost velký problém. Kvalita některých podniků je až alarmující. I přesto se ale nevyplácí chodit do stále jednoho podniku. Každé místo má svoje kouzlo a může nabídnout dosud neobjevenou chuť kávy či originální zákusky apod. Zkoušíte ráda nové věci a milujete posezení u kávy s kamarádkou? Začněte společně poznávat nová místa. Průvodcem po těch nej vám bude Restu.cz!
Promotion Vydáno 20. červen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Na kávičku s kámoškou? Pomůže Restu.cz!

Nejlepší? Ne podle reklamy, ale podle zákazníků

Mnoho lidí se při výběru podniku nechá zlákat poměrně laciným způsobem. Jejich volbu ovlivní lákavá reklama, perfektně upravený interiér nebo i originální webové stránky. Za pozlátkem se ale mohou skrývat nekvalitní služby, neochotný personál či nechutné jídlo...

Nenechte se takto ovlivnit! O kvalitě pizzerie Praha, každé kavárny i cukrárny vypoví nejvíce zkušenosti zákazníků, kteří se podnik „odvážili“ navštívit před vámi. Jen si vzpomeňte, kolikrát už jste navštívili podnik na doporučení od známého a byli spokojeni. V případě jídla sice platí, že co člověk, to jiná chuť, ale pokud podnik hodnotí více lidí, už se z jejich názorů dají vyčíst poměrně jasné informace o tom, zda se třeba do kavárny Praha vyplatí zajít, či nikoliv.

Na Restu.cz je vše!

Názory hostů se shromažďují na webovém portálu Restu.cz. Cílem projektu je spojit zákazníky s restauracemi, kavárnami a dalšími podniky. Funguje jako rychlý vyhledávač podniků. Lze si vybírat podle místa, názvu, tématu (například nejlepší restaurace v Praze) a další. U podniku se vždy nachází recenze hostů, kteří zde již byli. Hodnotí se pomocí hvězdiček a uživatelé zde zanechávají také komentáře. Ihned si tak uděláte obrázek o tom, kam se vyplatí vyrazit a jakým podnikům se raději vyhnout obloukem. Restu.cz slouží i jako rezervační systém. Pokud se stanete aktivním uživatelem a budete psát svoje zkušenosti, začnou se vám načítat kredity, které se přemění ve slevové vouchery. Ty využijte na jídlo ve vybraných restauracích. 

Číst 1335 krát Naposledy změněno pondělí, 20 červen 2016 11:26

Další články

Reklama