Reklama

UniLakt: hubnutí s příchutí

Jestliže se stále snažíte shodit pár kil, protože ještě nevyprchalo vaše nadšení z novoročního předsevzetí, nebo naopak dřete už teď v únoru, abyste v dubnu nebo v květnu oslnily bezchybnými křivkami a byly ještě krásnější než doposud, máme pro vás tip, který by vám ve vašem snažení mohl pomoci.
Napsala Komerční sdělení Vydáno 07. únor 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
UniLakt: hubnutí s příchutí

Hlad není nejlepší kuchař

Hlad. Postrach všech dietářů. Člověk by nikdy neměl mít hlad, a tím méně při shazování kil, kdy tělo potřebuje energii a elán. Ty si s prázdným žaludkem opravdu neudržíte. Na druhou stranu je potřeba přemýšlet nad tím, co a v jakém množství jíte. Stokrát omílaná pravda. My k ní připojujeme důležitou informaci: vláknina má schopnost zasytit, a proto je vhodná jako doplněk stravy před každým jídlem. UniLakt obsahuje jablečnou vlákninu, o níž je obecně známo, že dokáže zvětšit svůj objem a tím zabere místo v žaludku, takže toho sníte méně. 

 

UniLakt má jedinečné složení:

  • jablečná vláknina – má sytící efekt
  • chlorella a probiotika – upravují trávení a zažívání
  • vitamín C – imunity booster 

 

Trávení, zažívání, nafouklé břicho

Díky kombinaci látek oceníte UniLakt také při problémech se zažíváním a trávením, obzvlášť stravujete-li se nezdravě a nepravidelně a pokud trpíte plynatostí. Tyto problémy často trápí maminky v těhotenství nebo jimi trpí lidé, jejichž výživa neodpovídá zdravému životnímu stylu.

 

Pro milovníky skořice, čokolády i pro klasiky

Čokoláda při dietě? Ano. Vyzkoušejte čokoládovou či skořicovou příchuť nebo variantu Klasik bez příchutě. Tablety rozkousejte nebo zapijte třicet minut před každým jídlem a těšte se z pocitu, že obohacujete své tělo o látky prospěšné zdraví.

Unilakt je osvedčený doplněk stravy, již 20 let na našem trhu.

Vyzkoušejte vzorek ZDARMA!

Více na www.unilakt.cz.

Číst 1754 krát Naposledy změněno pondělí, 11 duben 2016 12:49

Další články

Reklama