Reklama

5 nejlepších olejů, které ochrání vaši pleť v zimě

Oleje v kosmetice zažívají boom a začínají pěkně konkurovat i pleťovým krémům. A právem – dokážou rozjasnit, omladit, vyhlazují, hydratují a hlavně skvěle chrání pleť před zimou a střídáním teplot. Pokud jste se jich doteď bála, tak prvě teď je na ně nejvyšší čas. Jaké si vybrat?
Napsal Soňa Kotulková Vydáno 16. listopad 2016
5 nejlepších olejů, které ochrání vaši pleť v zimě
Foto: Getty Images
 
Několik pravidel, při používání pleťových olejů:
Pokud chcete, aby pleťový olej působil co nejlépe, tak ho stačí na celý obličej jen pár kapek – maximálně pět. Nakapejte je do dlaně a teprve pak aplikujte na vlhkou tvář. Navhlčená kůže je velmi důležitá proto, aby se olej vstřebal do hloubky pleti, nemastil a „uzavřel“ hydrataci v pleti. Ideální je nanášet ho hned po mytí obličeje. Olejů se nebojte, ani když máte mastnou pleť, jsou určené pro každý typ pleti. 
 
1. Omlazující, s bylinkami
 37878
Bylinný olej Recovery Biodynamic od Éminence Organic budete milovat už od prvního přičichnutí – je plný bylinek: výtažků ze šalvějových lístků, yalangu-yalangu, k tomu šalvějový a olivový olej a další účinné složky. Je tak koncentrovaný, že na celý obličej i krk postačí tři kapky. Je výborný pro zralou a citlivou pleť a můžete ho použít vždy, když cítíte, že vaše pleť potřebuje vzpruhu, rozjasnit a oživit. 
 
Cena: 2075 Kč
 

Další články

Reklama