5 nejlepších způsobů, jak mít kůži jemnou jako miminko

Chlad, střídání teplot, pobyt v přetopených místnostech a několik vrstev oblečení dá pokožce těla pěkně zabrat. Jak udělat, aby zůstala hladká a jemná po celou zimu?
Napsala Soňa Kotulková Vydáno 01. listopad 2016
5 nejlepších způsobů, jak mít kůži jemnou jako miminko
Foto: Getty Images
 
1. Zjemňujte
Pokud budete pokožku pravidelně „obrušovat“ peelingy, bude vypadat zdravě a nebude se vysušovat. Mez peelingy jsme nyní objevili neskutečný klenot – peeling od slovenské značky Mark. Je vyrobený jen ze samých dobrých surovin – z mleté kávy, mandlového oleje, třtinového cukru a mořské soli a dalších skvělých látek. Nádherně voní – vyzkoušeli jsme limitovanou edici čokoláda. Jeho textura je hrubší, ale dobře se aplikuje na vlhkou pokožku. Kůže je ihned po použití díky obahům olejů vyživená, se zdravou barvou a jemná. Není už pak ani potřeba se natírat tělovým mlékem nebo olejem. 
MARK Coffee Chocolate grande
 
2. Hýčkejte
Jednou za čas je skvělé dopřát si výživnou koupel. Neměla by být ale příliš horká, protože horká voda kůži vysušuje. Zapomeňte však na klasické „bublinkové“ pěny a raději si do koupele přidejte koupelový olej (vynikající a voňavé má například značka Saloos) – který nádherně voní a o pokožku pečuje už při koupání. Nebo pokud chcete něco obvzlášť luxusního – zkuste limitovanou vánoční edici koupelového oleje Chanel No.5. Vynikající jsou také koupelová mléka, která po nalití do vody vytvoří mléčnou lázeň, jež hýčká kůži. Zkuste například Kokosové koupelové mléko od Pure Fiji, které zakoupíte například na www.biooo.cz.
 
ZKV0000101
 

Další články

Reklama