5 nejnovějších parfémů, které si zamilujete právě teď, na podzim

Také milujete, když můžete v sychravém počasí zabořit svůj nos do voňavé šály? Při výběru parfému na podzim je ale třeba dát si obzvlášť záležet, taková vůně se u vás totiž může zabydlet na delší dobu než letní limitky. Proto pro vás máme 5 tipů na vůně, které podle nás mají všechny předpoklady, abyste se do nich zamilovala. A na dlouho!
Napsala Tereza Křápová Vydáno 18. říjen 2016
5 nejnovějších parfémů, které si zamilujete právě teď, na podzim
Foto: Nina Ricci
 
Většina žen sáhne v chladnějších dnech po výraznějších, těžších a smyslnějších vůních. A není se čemu divit! Nejen v létě chceme randit, milovat a být milovány. Častou příměsí podzimních parfémů bývá cedrové dřevo, frézie nebo magnólie. Při lepším počasí můžeme také vyzkoušet romantické a sladší vůně s růží, lékořicí nebo vanilkou. A konkrétně? Vybrali jsme 5 nových parfémů vhodných na podzim, určitě si mezi nimi vyberete i vy.
 
Goldea Rose, BVLGARI
 
o.41711
Rose Goldea od BVLGARI je zkrátka sexy. Řadí se mezi orientální vůně a mísí v sobě sofistikovanou růži a jasmín s vášnivým pižmem. Flakon v barvě růžového zlata je evokuje ryzí ženskost a eleganci. Cena je 2200 Kč za 50 ml (EdP).
 
Luna, Nina Ricci
Nina ricci Luna
 
Luna od Niny Ricci je odvážná, intenzivní a tajemná. Nejvrchnějšími tóny jsou květy pomerančovníku a divoké borůvky. Najdete v ní dokonce i kapku karamelu či medové akcenty. Značka Nina Ricci nevybočila ze svých zajetých kolejí a novou vůni nalila do typického jablíčkového flakonu. Cena je 1600 Kč za 50 ml (EdT).
 

Další články

Reklama