Reklama

Buďte krásná počasí navzdory!

Současné chladné dny, kdy se rtuť teploměru drží celý den blízko nuly, jsou velice náročné nejen pro naši imunitu, ale také pro naši pleť.
Promotion Vydáno 20. listopad 2016
Buďte krásná počasí navzdory!

Ta trpí daleko více než v jiných ročních obdobích, neprospívá ji přecházení z vyhřátých prostor do venkovního prostředí, ani prudký studený vítr. Ve vzduchu je navíc málo vlhkosti, takže pokožka je suchá, napnutá, svědí, objevují se na ní šupinky, zarudnutí a celkově je zranitelnější. Potřebuje proto zvláštní péči.

dana 4

Nejen pro „citlivky“

Základní pravidlo zní: nezapomínejte na hydrataci, a to jak vnitřní, tzn., hlídejte si pitný režim, tak také tu vnější. Dehydratace má totiž na svědomí ztrátu elasticity a způsobuje rychlejší stárnutí. Vyhýbejte se přípravkům s alkoholem, který ji ještě více vysušuje. Nejlepší volbou bude přírodní kosmetika, která alkohol neobsahuje, navíc v ní nenajdete ani parabeny, parafíny, minerální oleje, syntetická barviva či vůně. Díky tomu ji mohou bez obav užívat také majitelky citlivější pleti, významně se totiž snižuje riziko alergické reakce a podráždění. Vedle rozhodně nešlápnete s produkty od americké přírodní značky Pevonia Botanica, kterou si oblíbily ženy napříč kontinenty a dopustit na ní nedají ani mnohé celebrity. Výjimkou není ani Česká republika, pochvaluje si ji také krásná Dana Morávková, která se dokonce stala tváří značky.

dana 6

Čas na obměnu pleťové kosmetiky

Stejně jako si každé roční období žádá jiné kousky oblečení, tak i naše pokožka volá po jiných produktech, proto je potřeba pleťovou kosmetiku s přicházející zimou obměnit. Pokud chcete mít krásnou tvář, zapomeňte na lehké přípravky z léta, ty ji totiž před nepřízní počasí neochrání. Potřeba je daleko těžší kalibr, volte tedy hutnější pleťové krémy. Nejvíc v ohrožení je v této době především citlivá pleť s cévními poruchami jako jsou rozšířené žilky nebo rosacea, u které může nedostatečná ochrana způsobit svědění, zarudnutí či ekzémy. Právě pro ni byla speciálně vyvinuta řada produktů RS2, která umí s těmito problémy efektivně bojovat. Zklidňující protivráskový krém obsahuje extrakt zeleného čaje, lékořice, růže, heřmánku a vitamin E. Tyto ingredience významně snižují zarudnutí, překrvení a citlivost pokožky. Jeho jedinečná konzistence a přírodní vůně zklidní pleť a má také protivráskové účinky. Řada obsahuje také jemný čisticí krém, který snižuje zčervenání a přecitlivělost pokožky, a pleťovou vodu, která působí proti zarudnutí, uklidňuje a hydratuje pokožku.

Nezapomínejte ani na zbytek těla 

Stranou by neměla zůstat také péče o ruce i rty, které jsou rovněž vystaveny nepříznivým vnějším vlivům, a tak pro ně zima představuje skutečné zatěžkávací období. Na rty používejte výživnou tyčinku či balzám a pro krásné ruce bez záděr, prasklin a přesušené pokožky si pořiďte kvalitní hydratační krém. Skvěle funguje zvláčňující Multi-Active Hand Cream, který vyživuje, zjemňuje a obnovuje její zdravý vzhled. Díky praktickému balení ho můžete mít neustále při sobě, pohodlně se totiž vejde do každé kabelky. Tak, buďte krásná bez ohledu na počasí!

produkt 6

Další články

Reklama