Reklama

HLADKÝ ÚČES ZÁŘÍCÍ ZDRAVÍM. NYNÍ NAVÍC SE ZAJÍMAVÝM DÁRKEM

Hladké a dokonale vyrovnané vlasy vypadají luxusně a vždy upraveně. Leč bohužel málokterá z žen má vlasy od přírody úplně rovné a tak na řadu přichází žehlička na vlasy. Kterou zvolit, aby vaše vlasy zůstaly zdravé a hydratované? Philips představuje jedinečnou žehličku Philips MoistureProtect HP8372, která se speciálním snímačem MoistureProtect a třemi nastaveními teploty poskytuje dosažení těch nejlepších výsledků při zachování maximální péče.
Promotion Vydáno 15. duben 2016
HLADKÝ ÚČES ZÁŘÍCÍ ZDRAVÍM. NYNÍ NAVÍC SE ZAJÍMAVÝM DÁRKEM

Speciální snímač MoistureProtect žehličky vlasů Philips HP8372 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté během tří vteřin automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Tím zajišťuje vlasům při stylingu maximální péči.

Dalším důležitým prvkem žehličky Philips MoistureProtect jsou bezpochyby i plovoucí keramické destičky snižující způsobený tlak vyvinutý na vlasy během žehlení, čímž opět dochází k eliminaci možného poničení vlasů. Opomenout bychom neměli ani ionizační technologii. Záporné ionty redukují vytváření statické elektřiny, upravují účes, uhlazují vlasové kutikuly a tím, umocňují záři a lesk vlasů. Výsledkem je nádherně hladký, lesklý účes bez zacuchání.

Během používání pak jistě oceníte možnost nastavení tří různých teplot 150°C, 175°C a 200°C stejně jako fakt, že žehlička Philips MoistureProtect je zcela připravena k užití již za 15 sekund od zapnutí. A pokud ji náhodou zapomenete po použití vypnout, učiní tak po hodině sama.

HP837205

V neposlední řadě za zmínku určitě stojí i design žehličky, který je nejen praktický, ale zároveň i velmi elegantní a ženský.

Pro lepší představu o tom, jak žehlička vlasů Philips MoistureProtect funguje, se podívejte na nové video s  herečkou Jitkou Schneiderovou a žehličkou MoistureProtect v hlavních rolích  -  Dokonale hydratované vlasy s Philips MoistureProtect.

Pokud si v období od 15. 3. do 31. 5. 2016 zakoupíte jeden z vybraných produktů vlasové péče Philips, žehličku vlasů MoistureProtect HP8372 nevyjímaje, získáte k němu jako dárek navíc soupravu vlasové kosmetiky Alterna Bamboo Smooth. Více informací v letácích nebo na www.philips.cz/peceovlasy.

Soutěžte o Moisture žehličku.

Kolik sekund je potřeba pro zahřátí žehličky MoistureProtect?

Nápovědu naleznete zde. 

Výherci
Marika Secká, Rychnov nad Kněžnou

 Pořadatelem soutěže je společnost Philips. Soutěž probíhá do 24.4. 2016. do 23.00. Jména výherců budou vyhlášená v tomto článku do 7 dnů od ukončení soutěže.  

Další články

Reklama