HLASUJTE A VYHRAJTE S L’ORÉAL STYLE & COLOUR TROPHY!

L’Oréal STYLE & COLOUR TROPHY se po 5 letech opět vrací do České republiky! Jedná se o prestižní kadeřnickou událost na světě, která se koná v 55 zemích světa. Během finálového galavečera probíhají úžasné kadeřnické show, na scéně se objevují nejlepší domácí i zahraniční kadeřníci a představují nejnovější trendy. L’Oréal STYLE & COLOUR TROPHY je zároveň skvělá příležitost předvést své kadeřnické nadání před odbornou porotou a publikem, a otevřít si tak bránu do světa profesionálních hairstylistů.
Promotion Vydáno 06. květen 2016
HLASUJTE A VYHRAJTE S L’ORÉAL STYLE & COLOUR TROPHY!


ZNÁME FINALISTY
L’Oréal STYLE & COLOUR TROPHY 2016

Představujeme vám 18 finálových účesů, které vybrala naše odborná porota složená z mezinárodních a lokálních ambasadorů L’Oréal Professionnel a expertů z módní branže. Kadeřníci měli vytvořit komerční účes, který je běžně nositelný a který odpovídá současným módním trendům. Zároveň musel dokonale ladit s modelkou, kterou si kadeřník vybral. Porota hodnotila TOTAL LOOK – tedy barvu vlasů, střih, styling a make-up a také outfit modelky.

 

LCT banner 300x300

Prestižní kadeřnická soutěž L’Oréal STYLE & COLOUR TROPHY se koná každý rok v 55 zemích světa. V České republice to bylo poprvé v roce 1998. Následovalo několik velmi úspěšných ročníků. Dnes se k nám po pěti letech opět vrací. Tato soutěž nabízí kreativní prostor širokému spektru kadeřníků. Je skvělou příležitostí pro kadeřníky předvést své nadání před odbornou porotou a publikem, a otevřít si tak bránu do světa profesionálních hairstylistů. Zapojit se můžou všichni, více i méně zkušení, kteří mají chuť ukázat svou práci veřejnosti a soutěžit. Jedinou podmínkou je vytvořit účes, který je limitovaný pouze módními trendy. Pak hraje důležitou roli celkový soutěžní vizuál. Tedy výběr modelky, barva, střih, styling, outfit i samotné převedení fotografie. Vše musí ladit a vytvářet dokonalou harmonii.

A TEĎ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ – EXKLUZIVNÍ CENA PRO ČTENÁŘKY MARIANNE:

10x balíček vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel v hodnotě 1 500 Kč. Jak ho získáte? 

 

Stačí, když správně určíte, o kolik týdnů intenzivní hydratace se postará barva Inoa?

Nápovědu naleznete zde

Výherci
Ljuba Valentová, Zlín
Marcela Svobodová, Lovosice
Anna Dostálová, Most
Eliška Jeníčková, Most
Eliška Veselá, Most 1
Jana Kemrová, Kladno
Lucie Javůrková, Litoměřice
Markéta Suchá, Praha 1
Jitka Umlaufová, Úpice
Petr Hájek, Jeseník Lázně

 

Soutěž probíhá do 18. května 2016 23:00. Vítěz bude uveden v tomto článku do 5 dnů, od ukončení soutěže. Cenu vyhrává prvních 10 správných odpovědí. Kompletí pravidla zde.

 

Další články

Reklama