Reklama

Nejlepší svačiny

Děti to umějí ‒ mezi hlavními jídly jsou zvyklé na svačinu. Ale my dospělí jsme se naučili svačiny ignorovat. Nebo nahrazovat třeba kávou.
Napsal Vydáno 25. únor 2015
Nejlepší svačiny

Odpolední únava se většinou dostaví kolem třetí i čtvrté hodiny odpoledne. V redakci tenhle čas považujeme za kritický, protože od oběda uběhla dlouhá doba a do večeře daleko, navíc bojujeme s nutkavým pocitem ,dát si dvacet‘. Existují ale chytré svačinky, které umějí zajistit energii až do večera. 

Citrusy

Bojíme se virózy, a tak se krmíme citrusovými plody. Mandarinky a pomeranče jsou klasika, ale občas se dá v obchodech natrefit na mineolu, křížence mandarinky a grapefruitu. Obsahuje 50 % vitaminu C, 13 % vitaminu A a 1 % železa. 

Depositphotos_24632941_s

Raw tyčinka 

100% veganské tyčinky Bubbleogy neobsahují žádné přidané cukry, konzervanty ani dochucovadla. Skvěle chutná varianta z limetky & chia semínek. Chia semínka jsou plná antioxidantů, vlákniny, minerálů a jsou bohatým rostlinným zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin. Koupíte všude, kde se prodává ,kuličkový‘ Bubble tea (www.bubbleology.cz) za 35 Kč. 

Limetka_a_chia

Mixit

Už se trochu začínáme bát – jaro je ve vzduchu, to znamená, že se do pár měsíců budeme muset zase odhalovat. Proto (většinou) místo koláčů zobeme skvělý mix od značky Mixit s výstižným názvem Do plavek. Obsahuje sójové vločky, kukuřičné lupínky, mandle, slunečnicová semínka, vynikající mrazem sušené maliny a jahody… Na www.mixit.cz za 159 Kč. 

do_plavek_tubus_a_smes_resized

Kristýna Mazánková

Další články

Reklama