Reklama

Pierre Hardy navrhl novou kolekci dekorativní kosmetiky pro Nars

Co mají společného světoznámý návrhář obuvi a americká značka dekorativní kosmetiky Nars? Nová líčidla v úžasných jarních odstínech! Vyzkoušet můžete svěží tvářenky nebo neortodoxní laky na nehty, kterým jsme naprosto propadli!
Napsal Zuzana Hošková Vydáno 22. duben 2013
Pierre Hardy pro Nars kosmetiku Pierre Hardy pro Nars kosmetiku

François Nars v devadesátých letech vyrazil do boje proti omezenému výběru dekorativních líčidel. V listopadu 1994 tak představil kolekci dvanácti rtěnek v exkluzivním balení navrženém Fabienem Baronem. A čím se produkty Nars vyznačují? Především svojí plnou barvou s vysokým obsahem pigmentu. Výsledkem je až neskutečná věrnost barvám, které si nyní můžete vyzkoušet i ve zbrusu nových tvářenkách a lacích na nehty.

Jak na boty, tak na laky

Pierre Hardy je vskutku renesanční umělec! Na umělecké škole studoval nejen design, ale také architekturu, a dokonce i tanec. Možná právě díky této zkušenosti se protančil až k báječné pozici návrháře bot pro značku Christian Dior.

U toho však tento cílevědomý designér neskončil. V roce 1990 byl jmenován kreativním ředitelem dámské a později také pánské kolekce obuvi módního domu Hermès. Od roku 2001 pracuje také jako kreativní ředitel divize šperků u této světoznámé značky, proslavené svými doplňky z kůže.

pierre

Na sklonku minulého tisíciletí však nakonec představil i první kolekci dámských bot pod svým jménem. Řada pánské obuvi následovala v roce 2002 a kolekce kabelek v roce 2006. Jeho úžasné výtvory nosí například seriálová Carrie Sarah Jessica Parker, oscarová Nicole Kidman a nestárnoucí divy, jako jsou Madonna, Demi Moore či Charlotte Gainsbourg.

NARS_Pierre_Hardy_Summer_2013_Rotonde_-_small

Patříte i vy mezi jeho obdivovatelky? Tak vězte, že jeho dílo můžete mít nyní opravdu na dosah, a to v síti parfumerií Sephora! Pierre Hardy totiž přichází s paletou svěžích a neokoukaných barev, které propůjčil právě líčidlům značky Nars. Inspiruje se při tom vlastní kolekcí bot pro léto 2013. Jeho řada tak zahrnuje pět párů barevných laků na nehty a dvě tvářenky v typicky sytých barvách. Hardy je tak dalším umělcem, se kterým Nars spojil síly (loňskou kolekci navrhl avantgardní designér Thakoon Panichgul).

NARS_Pierre_Hardy_cuff_blush_image_-_email_version

Dua laků na nehty jsou uloženy v malých krabičkách, které ne náhodou připomínají krabice na boty. A dokonce v nich naleznete i ochranný sáček přesně ve stylu Hardyho obalů na boty. Tvářenky s třpytivými zlatými grafickými motivy jsou inspirovány známým krychlovým vzorem, pro tohoto návrháře opět velmi charakteristickým.

NARS_Pierre_Hardy_group_shot_-_small

Cena laků (dvojbalení): 790 Kč

Cena tvářenky: 1190 Kč

Exkluzivně zakoupíte v síti parfumerií Sephora.

Další články

Reklama