Reklama

Vyhrajte VIP focení a rozmazlování s F&F!

Komerční článek – Toužíte po tom, být hvězdně hýčkáni alespoň na jeden den? Pokud se chcete cítit jako opravdová celebrita, soutěžte o hvězdný VIP balíček s F&F!
Napsala F&F Vydáno 16. leden 2013
Vyhrajte VIP focení a rozmazlování s F&F! Vyhrajte VIP focení a rozmazlování s F&F!

Výherce plus jeho doprovod získají možnost zahrát si na superstar. Firma F&F vám zajistí služby profesionálů na slovo vzatých. Získáte jedinečné styling poradenství s top českou stylistkou Klárou Klempířovou. Ta s vámi probere nejen poslední módní trendy, ale hlavně to, co bude slušet právě vám, podle typu vaší postavy a na míru vašemu osobnímu vkusu. O perfektní make-up se postará vizážistka Eva Procházková, se kterou budete moct prokonzultovat, jaké líčení je pro vás to nejvhodnější. Po celou dobu bude na místě lahodný catering a tým F&F, jehož hlavním úkolem bude, abyste se cítili skutečně příjemně a nic vám nechybělo. A to není vše! Budete si moct vybrat oblečení F&F z nové kolekce Jaro/Léto 2013 dle nejnovějších trendů v hodnotě 5000 Kč. A na závěr celé toto módní dílo bude zvěčněno profesionálním focením se známou fotografkou celebrit Lenkou Hatašovou. Abyste měli jistotu, že to celé nebyl jen sen, necháme vám vyrobit profesionální lookbook s vyretušovanými fotografiemi. Těšit se můžete také na dárečky z kosmetické řady F&F Made Up.

P. S. A abyste měli dokonalý přehled o módních trendech po celý rok, součástí výhry je také roční předplatné časopisů Elle a Marianne!

Láká vás vyhrát? Soutěžit můžete zde!

Co všechno výhra obnáší:

nechte-se-hyckat_thumb

Propagace značky F&F.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Další články

Reklama