Reklama

Dejte sbohem úmornému sekání zahrady

Komerční článek – Dům se zahradou je paráda. Krásné květiny, skalka, vlastní bylinky a i nějaká čerstvá chutná zelenina. Jedna věc bývá na takové zahradě však otravná – nemilosrdný trávník roste kdykoliv a kdekoliv a nezastaví ani, když si vezmete volno a na práci nemáte vůbec pomyšlení.
Napsala Home Credit Vydáno 22. květen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Dejte sbohem úmornému sekání zahrady Dejte sbohem úmornému sekání zahrady

Propagace značky Home Credit.
Marianne Bydlení není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Už žádné kupy shnilé trávy

Pokud nechcete mít ze zahrady brzo džungli a všechnu tu opečovávanou krásu nechat zarůst, tak musíte sekat. Koho by však bavilo každých pár týdnů celé dopoledne lítat po zahradě s těžkou sekačkou od plotu k plotu. S rozvojem senzorů a zlevnění elektroniky před pár lety přišel zajímavý vynález v podobě robotické sekačky. S tou totiž nemusíte dělat vůbec nic.

Robotická sekačka kombinuje několik výhod. První je samozřejmě výše zmíněný automatický provoz – sekačka má určené dny a hodiny, kdy zahájí sekání (i v případě, že nejste doma) a po práci se sama vrátí na svoje místo, kde se nabíjí a čeká do dalšího dne nebo týdne. Další výhodou je fakt, že vám odpadne starost s odpadem. Všechny živiny a vláhu vrací robot zpět do trávníku a vám už nebude v rohu zahrady smrdět obrovská hromada shnilé trávy.

Robotická sekačka ušetří až celé 2 dny ročně

Jedinou nevýhodou, ale pouze zdánlivou, může být pořizovací cena. Ta je sice vyšší než u základních modelů obyčejných „tlačených“ sekaček, ale pokud vezmete v úvahu, že vám robotická sekačka ušetří týdně hodinu nebo dvě času, hned situace vypadá jinak. Ať už sekáte trávník vy, nebo váš manžel, určitě radši strávíte ten čas s rodinou třeba na výletě. A to si k tomu ještě připočtěte, že robotická sekačka vám nezničí záda z věčného ohýbání a vyprazdňování koše.

Pokud se vám robotická sekačka zalíbila, ale nechcete na ni vydat všechny peníze najednou, můžete si na ni vzít půjčku. Prodejce nejen robotických sekaček a vysavačů robotici.cz je partnerem společnosti Home Credit a nabízí proto možnost právě přes tuto finanční instituci koupit různé zahradní vybavení na splátky.

A nemusíte nakonec skončit jen u automatické sekačky. Svůj domov můžete zautomatizovat ještě dále a koupit si domů robotický vysavač, který funguje prakticky stejně, jen místo sekání vysává a některé typy mají v sobě dokonce obsažený i mop. Přestaňte se tedy dřít na zahradě i doma a využijte moderních vynálezů, které nám doba dopřává.

Číst 1281 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:09
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama