Design pro doma

V pražském Veletržním paláci jste v dubnu mohli navštívit výstavu MDŽ – Moderní Design Ženám. Směli na ni i muži a my jsme byli u toho.
Napsala Pavlína Blahotová Vydáno 19. červen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Design pro doma MDŽ Design pro doma MDŽ


Základní myšlenkou celé výstavy, která byla součástí již tradiční instalace Světlo v architektuře, bylo vytvoření modelového bytu s důrazem na řešení úsporného a ekologicky šetrného bydlení. Vedle společností prezentujících inteligentní technologie a šetrné spotřebiče se tu představili i obchodníci s kvalitním nábytkem. Určitě s námi budete souhlasit, že i zařízení bytu nadčasovým nábytkem trvalé hodnoty patří ke způsobům, jak být svému životnímu prostředí užitečný – v dobře zařízeném interiéru vzniká pravý pocit domova, v němž nenastává potřeba neustále dokupovat nové věci a plýtvat jak energií, tak materiálem a penězi.
Modelový byt navrhly architektky z kanceláře Bogle Architects, naše interiérové designérky Zuzana Bernasovská a Janka Murínová pak spolupracovaly při stylingu některých prostor.

"V dobře zařízeném interiéru vzniká pravý pocit domova, v němž nenastává potřeba neustále dokupovat nové věci a plýtvat jak energií, tak materiálem a penězi."

Několik možností zařízení kreativního dětského pokoje představila firma Space4Kids. Barevný nábytek a vtipné doplňky nadchly jak děti, tak dospělé.

mdz5


Číst 1648 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:11
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama