Dubnové Marianne Bydlení je na stáncích!

Počínaje dneškem najdete na novinových stáncích nové vydání Marianne Bydlení plné jarní inspirace! A jaké to letošní jaro vlastně bude? Plné něžných pastelových tónů a kreativních nápadů, kterými probudíte domov ze zimního spánku.
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 09. březen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Dubnové Marianne Bydlení je na stáncích!

Máte potřebu rozveselit domov barvami? Designérka Romana Vyhnánková vám poradí, jak s citem využít těch pastelových, které do domácnosti vnesou dobrou náladu a světlo. Protože se blíží oslavy jara – Velikonoce, nezapomněli jsme ani na veselé doplňky a dekorace, které vykouzlí úsměv na tváři jak dětem, tak dospělým. Přijde vám vaše koupelna poněkud usedlá? Víme, jakými kousky jí oživit. 

Kdo je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni když nevíte, kam dřív skočit? Přece servírovací vozík. V rubrice Dekor vám stylistka Markéta Zindulková ukáže, jak zdobit vajíčka ubrouskovou technikou, ovšem jinak, než jste byli dosud zvyklí. Dále vás pozveme do krásného vzdušného domu dánské umělkyně, která si k němu postavila obytný skleník, kde ráda tvoří. Může se vám zdát, že v březnu a dubnu je už na první zahradní práce pozdě, redaktorka Tereza Pavcová ale ví, co se dá ještě na poslední chvílí stihnout. 

V rubrice Finance vám poradíme, jak a kde najít opravdu šikovného řemeslníka. A samozřejmě nechybí proměny. Designérka Janka Murínová tentokrát vymyslela a zařídila pokojíček pro dva sourozence, jehož proměnu s českými značkami Devoto a Lavmi vyhrála jejich maminka Romana v Marianne Bydlení. Pavla Kirschner zase pomohla zařídit obývací pokoj v paneláku, jenž se rázem změnil v místo s eklektickým a lehce bláznivým charakterem.

Hezké čtení!

Číst 2551 krát Naposledy změněno čtvrtek, 10 březen 2016 10:56
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama