Reklama

Již dnes najdete na stáncích nové Marianne Bydlení. Nenechte si ho ujít!

Říká se, že název červen vychází z červenání ovoce. A trochu jako jahody jsme se začervenali i my, když jsme zjistili, kolik nových věcí a oblečení se nám za zimu podařilo doma nastřádat. Pokud vás trápí podobný problém, víme co s tím! Pomůžeme vám vyřešit úložné prostory a přidáme tipy na krásné skříně. Co dalšího vás v novém čísle Marianne Bydlení čeká?
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 11. květen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Již dnes najdete na stáncích nové Marianne Bydlení. Nenechte si ho ujít!

 

Pokud jde o ukládání, můžete se nechat inspirovat i radami Marie Kondo a její geniální úklidovou strategií. Když se jí naučíte, uklidíte prý jen jednou v životě. 

A když jsme už u toho uklízení, určitě se vám budou hodit skvělé DIY nápady stylistky Markéty Zindulkové. Tentokrát pro vás připravila návody na praktické dřevěné pomůcky do kuchyně, zahrady i do koupelny.

V naší Škole barev se dozvíte, jak pracovat s červenou a vínovou barvou tak, aby působily výhradně příjemným dojmem.

Těšte se na krásnou proměnu pánského pokoje, který pod rukama designérky Janky Murínové získal esprit luxusního pařížského hotelu. V další proměně ukážeme, jak díky designérce Romaně Vyhnánkové prokoukl obývák spojený s kuchyní a jídelnou, kterému teď kraluje jednoduchý severský styl. Dále vás pozveme vás na návštěvu bytu v královéhradecké novostavbě s nádechem Orientu a stylovou růžovo-šedou kuchyní.

Poradíme vám, co všechno potřebujete vědět pro založení a úspěšné udržování permakulturní zahrady. V zahradním kalendáři pak prozradíme, co je ideální vysazovat v červnu.

Protože brzy začne sezona ovoce, přinášíme přehled těch nejlepších odšťavňovačů.

Užijte si šťavnatější život s Marianne Bydlení!

Číst 3556 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 květen 2016 13:54
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články