Reklama

Lednové Marianne Bydlení je právě na stáncích!

Nepřehlédněte na stáncích nové číslo, v němž jsme si kladli na srdce vás v tomto mrazivém čase především zahřát a potěšit množstvím novinek a zajímavostí.
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 05. prosinec 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Lednové Marianne Bydlení je právě na stáncích!

Až otočíte krásnou modře zbarvenou titulní stránku, dočtete se mimo jiné o tom, jak si za pár korun vyrobit z papíru vtipné silvestrovské dekorace a jak si zajímavě a snadno nazdobit talíře zapékacím fixem.  

Samozřejmě se můžete těšit na další proměny. Designérka Zuzana Bernasovská vám ukáže, že i miniaturní koupelna se dá vymyslet a zařídit tak, aby v ní nebylo těsno a člověk se cítil jako v ráji. Radka Vyplašilová zase předělala pokoj svého dvouletého syna. Už totiž odrostl dětské postýlce a bylo načase zařídit prostředí pro ‚velkého‘ kluka. A plánky Lenky Hlaváčové vám poradí, jak pracovat s barvami na stěnách a nábytku. 

Adéla Kudrnová pro vás připravila praktického průvodce světem látek. V něm se dozvíte, jaký textil je ideální například do kuchyně, na potahy, závěsy i záclony plus vše, co potřebujete k šití.  

Aby vám bylo v těchto šedých dnech veseleji, poradíme vám, jaká interiérová zeleň rozveselí váš domov zářivými květy. 

Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám prosincové Marianne Bydlení líbí, ať již na našem Facebooku, nebo prostřednictvím e-mailu. A můžete klidně připojit nějaký příběh o bydlení!

Číst 3308 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:17
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama