Marianne Bydlení je na stáncích!

Nenechte si ujít nové číslo Marianne Bydlení, které potěší vaše oči, pohladí vaši duši a udělá radost i vaší peněžence! Jako každý rok i tentokrát pro vás máme exkluzivní nabídku slevových kuponů, díky nimž mohou čtenáři Marianne Bydlení nakupovat při lednových slevách ještě výhodněji než ostatní.
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 09. leden 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Marianne Bydlení je na stáncích!


Únorové číslo je tradičně věnované Valentýnu, takže se můžete těšit na zajímavé tipy na drobné dárky i snadné dekorace, ale kromě toho pro vás máme na toto téma připravený i rozhovor se sexkoučkou. Je opravdu užitečný!

Naše interiérová designérka Saša Dýcková připravila proměnu kuchyně, která byla v bytě dosud přehlíženou popelkou, a Janka Murínová se vyřádila na pokoji pro dva tříleté kluky. Inspirovat vás určitě bude i náš průzkum trhu – tentokrát jsme se dopodrobna věnovali porcelánovému nádobí. Těšíme se, že se dozvíte spoustu nových informací, porcelán je totiž vlastně fenomén!

Pro ty, kdo potřebují v novém roce nabrat energii a sílu, jsme ještě připravili praktický manuál na téma odšťavňovače. Vaše každodenní dávka vitaminů je na dosah. :)

Užijte si nové Marianne Bydlení a nezapomeňte, na Facebooku můžete stále hlasovat v soutěži o nejlepší proměnu za uplynulých deset let našeho časopisu.

Marianne Bydlení je v prodeji od 9. ledna.

Číst 2869 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:18
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama