Marianne Bydlení má nápady!

Jsme velmi pyšní, že vám můžeme představit nový přírůstek do naší stáje. Po úspěšném představení titulu Venkov & styl nyní přicházíme s těmi nejlepšími tipy od naší redakce a designérů v podobě nového časopisu Marianne bydlení & nápady.
Napsala Vydáno 20. květen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Marianne Bydlení má nápady!


Náš benjamínek je sice menší svými rozměry, ale uvnitř je doslova nabitý těmi nejúžasnějšími nápady a radami! Bez rozpaků se nás zeptejte, a příště můžeme poradit i vám. V aktuálním letním speciálu redaktorka Adéla Kudrnová například prozradí, kde seženete trendové námořnické doplňky.

Petr Šlejmar vám zas ochotně zodpoví veškeré čtenářské dotazy a do pléna také přihodí své odborné znalosti z oblasti techniky a spotřebičů. V oblasti nemovitostí se o vás pro změnu postará Kristina Šemberová, která vám prozradí, jak postupovat v případě financování chalupy a jaké pojištění ochrání váš majetek, když zařádí přírodní živly.

Celý časopis vás pak provede nejvíce okouzlujícími proměnami a realizacemi, které jsme spáchali za uplynulých deset let fungování Marianne Bydlení. Časopis vznikl za podpory ČSOB, a tak u každé proměny najdete přehlednou tabulku, ve které se rychle zorientujete v tom, jak lze danou realizaci financovat. Ve spolupráci s ČSOB jsme si pro vás také připravili Velkou soutěž o kuchyň v hodnotě 150 000 Kč a koupelnu v hodnotě 70 000 Kč. Podmínky pro účast v soutěži naleznete v časopise Marianne Bydlení & nápady na straně 78.

Příspěvky do soutěže zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu Marianne Bydlení, Na Zátroce 1, Praha 6, 160 00.

Nezapomněli jsme ani na exteriéry – představíme vám pohádkovou zahradu Martiny Petráskové. Také si s designérkou Denisou Bartošovou ukážeme, jak krásně poskládat prostírání, aby na stole vytvořilo zajímavou dekoraci. Při jarních a letních piknicích se vám naše tipy budou určitě hodit!

Za 29,90 Kč může toto báječné čtení být vaše! Hledejte nás v nejbližší trafice!

Číst 3162 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:09
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama