Reklama

Nalaďte se novým číslem Marianne bydlení na vánoční svátky!

Přinášíme vám inspiraci na sváteční výzdobu, několik stran tipů na originální dárky, spoustu nápadů, rad a samozřejmě vaše oblíbené proměny. Že ještě nemáte tu pravou vánoční náladu? S námi ji načerpáte raz dva!
Napsala Marianne bydlení Vydáno 05. listopad 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Nalaďte se novým číslem Marianne bydlení na vánoční svátky!
Hned na úvod jsme pro vás v rubrice Nejlepší nákupy vybrali nádherné slavnostní dekorace, doplňky i textilie, které vás v zimě zahřejí na těle i na duši. Možná najdete něco, co byste rádi věnovali pod vánoční stromeček!

Máte rádi, když jsou Vánoce pokaždé jiné? Pak se nechte inspirovat nápady pěti úspěšných blogerek, které jsme oslovili. A aby té inspirace nebylo málo, nafotili jsme se pro vás u vánočního stolu, který nazdobily naše milé designérky Janka Murínová, Saša Dýcková a Andrea Beranová.

Chystáte se na novou kuchyň? Zařizujte pomocí designérské nástěnky, která dokáže usnadnit práci a pomoci v rozhodování. Ukážeme vám, jak na to!

Jaké nové proměny na vás tentokrát čekají? Jana Vařechová Holoubková se pustila do obývacího pokoje, kde se teď dá pracovat i spát. Janka Murínová zase proměnila jídelnu, do níž chtěla majitelka vnést její oblíbený severský styl. 

V rubrice Průzkum trhu jsme prozkoumali aktuální nabídku pečicích trub, kuchyňských robotů a dalších pomocníků s nimiž upečete to nejlepší vánoční cukroví.

bydleni1412_copy


Číst 2269 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:26
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama