Nové Marianne Bydlení je ode dneška na stáncích!

Až si dnes půjdete do stánku pro nové číslo Marianne Bydlení, hledejte v přihrádkách s časopisy červenozelenou obálku. Po jeho otevření na vás čeká opět spousta zajímavého čtení, rad a inspirace.
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 05. únor 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Nové Marianne Bydlení je ode dneška na stáncích!

Jaro je ještě daleko před námi, ale my vám to čekání trochu zkrátíme. Čím? Třeba nápady, jak si nově vymalovat nebo vytapetovat či jak si pomocí textilu proměnit byt v rozkvetlou louku nebo divoký les.

Chystáte velký úklid? Máme pro vás rady, jak a čím si ulehčit práci a čeho se naopak vyvarovat, abyste úklidem nestrávili celý den. 

Samozřejmě nechybějí další proměny interiérů našich designérek! Klára Šumová vám ukáže, jak lze moderně zařídit a barevně prozářit ložnici v klasické české chalupě. Lenka Hlaváčová vám zase poradí, jak zařídit obývací pokoj s jídelnou tak, aby se v místnosti dalo odpočívat i trávit chvíle s přáteli u večeře. 

Nevíte, co se starými krajkami po babičce? Inspirujte se nápady designérky Denisy Bartošové, která vám ukáže jejich praktické využití.   

V tomto čísle také startuje nová rubrika. Marianne Bydlení letos slaví deset let, a tak každý z redakčního týmu zavzpomíná na svá léta v časopise a zároveň prozradí, jak mu práce ovlivnila život. Každý z těchto článků bude doprovázen spoustou fotografií, na nichž sami nejlépe posoudíte, jak se lidé, kteří pro vás časopis tvoří, změnili.

Číst 3511 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:19
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama