Nové Marianne Bydlení je právě na stáncích!

Počínaje dnešním dnem, najdete na novinových stáncích listopadové číslo Marianne Bydlení, které jsme tentokrát věnovali dětem a ekologii. Ideální čtení pro všechny, kdo touží být blíž přírodě!
Napsal Zuzana Veselá Vydáno 08. říjen 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Nové Marianne Bydlení je právě na stáncích!
 
Hned na úvod jsme připravili spoustu novinek – nadchne vás krásné povlečení, doplňky a dekorace v barvách moře, které si skvěle rozumí s betonovou stěrkou na stěnách i podlaze. Našli jsme pro vás také vtipné kasičky, kam s radostí hodíte i poslední korunu, a korkové doplňky a nábytek, které si zamilujete na první pohled. 
 
Pozveme vás  do nádherného domu z 18. století nizozemské malířky Marianne. Je plný pokladů z cest, vzpomínek a originálních řešení. Dále vám prozradíme triky, jak dětem zařídit krásný a zároveň ekologický pokojíček. V článku Terezy Pavcové se dozvíte, jak správně třídit a jak k tomu vést svou rodinu, a v rubrice servis vám ukážeme nejenom praktické, ale také na pohled hezké odpadkové koše.
 
Podzim je to správné období, kdy byste měli začít odpočívat a domov pocitově zateplit pomocí doplňků. Těšte se na měkoučké polštáře s grafickými potisky a obrázky starých malířských mistrů, hřejivé plédy a deky, které užijete při čtení v pohodlném ušáku. Ve Škole stylu vám designérka Romana Vyhnáková vysvětlí, jak pracovat s přírodními materiály. Textiliemi, které mají moc okamžitě (a za pár korun) proměnit interiér k nepoznání, naučí vás správně kombinovat různé druhy dřevin a použít v interiéru pravý kámen tak, aby nepůsobil chladně. 
 
V listopadovém vydání nechybí samozřejmě ani proměny. Designérka Andrea Beranová se pustila do reorganizace pokojíčku dvou malých raubířů. Pokochat se můžete i zbrusu novou ložnicí blogerky a keramičky Zuzany Morkusové, která se rozhodla vyhnat křiklavé barvy a přivítat romantickou atmosféru předminulého století.
Číst 4663 krát Naposledy změněno čtvrtek, 08 říjen 2015 13:12
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama