Nové Marianne Bydlení je tu!

Novinové stánky ode dneška zdobí zbrusu nové číslo Marianne Bydlení, které vedle nabitého obsahu přináší i slevové kupony na zářijové Dny Marianne, které se budou konat 16.-18.9. Tak neváhejte a spěchejte k nejbližší trafice!
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 10. srpen 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Nové Marianne Bydlení je tu!

Pro ty, co by rádi změnili něco ve své ložnici, přinášíme speciální téma, v němž vám ukážeme, jaká kouzla může vyčarovat len, květiny a jemné pastelové tóny. V takovém osobním ráji zároveň nemůže chybět nové povlečení, proto přinášíme tipy na ty nejhezčí z nich!

Protože je září, mysleli jsme na všechny školou povinné. V rubrice Nejlepší nákupy najdete mimo jiné školní výbavu i výběr pořádných stolů a židlí, bez kterých se žádný prvňák neobejde. 

Ve vašich oblíbených proměnách vás zavedeme do kuchyně mladého páru v pronajatém bytě, který pomocí neutrálních tónů a sytě barevných doplňků, vzorovaných obkladů a nového dispozičního řešení nápaditě zútulnila interiérová designérka Saša Dýcková. V druhé proměně dostala zase interiérová designérka Radka Vyplašilová netradiční úkol, a to vytvořit v dětském pokoji v Brně místo na spaní dvouletého chlapečka, jeho hernu i prostor pro občasné přespání hostů,

Vezmeme vás na návštěvu malého rodinného domku, který vyrostl na Slovensku a jenž se díky návrhu ateliéru Jrkvc doslova koupe v přirozeném denním světle. Tuto jednoduchou dřevostavbu inspirovala tradiční vesnická stavení, ale jeho pojetí je zcela soudobé. A jestliže hledáte místo, kde nebo si lze odpočinout o víkendu nebo rovnou strávit celou dovolenou, máme pro vás zajímavý tip na moderní penzion na místě bývalého statku v Zikmundově, jehož rozmanitě zařízené pokoje s ručně tištěnými tapetami si vás určitě získají.

V servisních rubrikách se společně vypořádáme se sezonním ukládáním v zahradě a pomůžeme vám vybrat také tu nejlepší a nejhezčí čajovou konvici.

Přejeme hezký zbytek léta!

Číst 5781 krát Naposledy změněno středa, 10 srpen 2016 15:43
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama