Reklama

Nové Marianne bydlení se slevovými kupony a soutěží je tady!

Nákupní horečka začíná! Uvnitř čísla najdete lákavé slevy na nákup nábytku, spotřebičů, doplňků a dekorací v osmdesáti obchodech. Také můžete soutěžit o pobyt na hausbótu!
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 07. srpen 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Nové Marianne bydlení se slevovými kupony a soutěží je tady!
Kromě lákavých slev najdete v tomto čísle opět spoustu zajímavých a inspirativních článků. Například, jak si zařídit koupelnu prostřednictvím vlastní nástěnky, nebo jak si vytvořit atraktivní prostředí pomocí tapet a látek ve třech rozdílných stylech. Samozřejmě nechybí oblíbené proměny. Architektka Lenka Křemenová splnila svým rodičům sen o modrobílé kuchyni a designérka Janka Murínová proměnila ložnici výherkyně soutěže o vybavení od H&M Home. 
V rubrice Inspirace vám ukážeme, jak si podomácku vyrobit světelný řetěz z lampionků nebo čím ozvláštnit bílé prostory, aby nepůsobily chladně. Bloggerka Martina Jelínková vám pak představí svůj krásný dům ze dřeva, jehož interiér zařídila ve skandinávském stylu. 
Poradíme vám, co pěstovat v září a představíme několik skvělých nápadů – třeba jak si vyrobit skleník, dřevník nebo venkovní úložný prostor ze staré almary.
V neposlední řadě pro vás máme řadu novinek z obchodů, i několik pozvánek na významné veletrhy a výstavy a také vám představíme nově otevřené kavárny v Praze a Brně. 

Pozor soutěž!

Zúčastněte se soutěže se značkou Konsepti a vyhrajte noc pro dva na hausbótu Port X, který kotví v pražských Holešovicích a romantickou večeři k tomu. Kromě toho jsou ve hře i další hodnotné ceny – židle a hodiny od firmy Magis. Podmínky naleznete uvnitř časopisu!
Číst 5396 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:24
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama