Reklama

Novoroční Marianne bydlení je tu!

Blíží se konec roku a to si žádá pořádnou dávku inspirace. Těšte se na krásné proměny, doplňky a nápady na silvestrovskou oslavu!
Napsala Marianne bydlení Vydáno 04. prosinec 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Novoroční Marianne bydlení je tu!

Na pultech novinových stánků od teď hledejte pestrou červenofialovou obálku s krásnou ložnicí, ve které bydlí papoušek a tchoř. Jakmile otočíte titulní stránku, dostane se vám spoustu tipů na nákupy do vašeho slavnostně naladěného domova. Jak by se vám líbilo třeba nové nádobí s krásným malovaným dekorem nebo dózičky z broušeného barevného skla? Inspiraci najdou také všichni ti, kteří chtějí pro přátele nachystat nezapomenutelnou silvestrovskou noc

Jaké proměny jsme pro vás tentokrát připravili? Janka Murínová se pustila do panelákové koupelny z umakartu, ze které byla majitelka bytu dlouho nešťastná. Neuvěříte vlastním očím, jak vypadá dnes. 

Jana Vařechová Holoubková zase proměnila obývací pokoj v rozkvetlou zahradu. Stačilo vybrat krásnou látku a z ní ušít polštáře, širm na lampu a závěsy. V kombinaci s novou tapetou a doplňky je změna neuvěřitelná!

Severský styl letí a my víme, že se vám líbí. Proto přijměte pozvánku do domu dánské interiérové designérky Tine Kjeldsen, jehož krása spočívá v jednoduchosti, výrazných kontrastech, půvabných zátiších a modrošedé barevné kombinaci.

V rubrice Dekor vás naučíme jak z papíru vyrobit třeba mísu, rám na zrcadlo, chryzantémy nebo ozdobný dekor na nástěnné hodiny.

Přejeme vám hezké čtení a krásné svátky!

Číst 1918 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:27
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama