Párty stany menší velikosti – vyplatí se?

Komerční článek - Párty stany jsou moderní záležitostí. Dnes už se bez nich neobejde žádná zahradní slavnost – oslavou narozenin počínajíc a svatbou končíc. Najdou však uplatnění i menší modely, které nabídnou stín a ochranu před deštěm jen několika málo lidem?
Napsala Vetroshop Vydáno 30. září 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Párty stany menší velikosti – vyplatí se?

Propagace značky Vetroshop.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Velké zahradní stany mohou hravě nabídnout plochu o obsahu i více než sto metrů čtverečních a schovají před slunečními paprsky nebo lehkým letním deštěm stoly i se židlemi, celý bohatý raut a ještě poskytnou místo pro taneční parket.

Malé stany na malou zahradu

Párty stany však mohou mít rozměry o dost menší, takže se pro ně najde místo téměř na každé zahrádce. Pohoštění pro desítky lidí v takovém stanu sice nepřichystáte, ale pro nedělní venkovní oběd nebo pro večerní grilování pro nebližší přátele jsou jako stvořené.

Zároveň je oceníte i jako oázu klidu a útočiště před poledním sluncem, když si budete s knížkou v ruce vychutnávat klidné víkendové odpoledne. Pro ještě větší pohodlí se vyplatí pořídit si s malým stanem také zahradní lehátka, na nichž se můžete nerušeně opalovat, číst si anebo si jen v klidu vychutnávat hezké počasí.

zahradnistany_-_1

Připněte bočnice!

Stín, který tyto malé stany poskytují, se vyrovná většímu slunečníku. Oproti těm však k zahradnímu stanu můžete připnout bočnice a vytvořit tak prostor, který je chráněn před větrem a před šikmými paprsky večerního slunce. Na rozdíl od velkých slunečníků je také můžete lehce sbalit a převézt na jiné místo – na chatu či k přátelům na zahradu.

Tyto stany seženeme v obchodech také často pod názvem zahradní altány, což může být leckdy matoucí – pravé zahradní altány totiž bývají vyrobené ze dřeva či kovu a jsou obyčejně pevně zasazeny do země.

zahradni_stany_-_2

Pokud tedy váháte, zda na zahradu koupit velký slunečník či malý párty stan, zvolte druhou variantu. Sami časem shledáte, že poskytuje mnohem více možností, než se na prvním pohled zdá.

Číst 1606 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:16
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama