Pozitivní podnět

Bude-li vaše kuchyň hezká a funkční, určitě se zamilujete do vaření!
Napsala Hana Doležalová Vydáno 09. listopad 2012
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pozitivní podnět Pozitivní podnět

Rovnoměrně

Mikrovlnná trouba se skleněným otočným talířem má instalované záření vln všemi směry. Ohřívá tak jídlo rychle a rovnoměrně. Vybrat si můžete z pěti programů.

PMD 2303, Philco, www.levneelektro.cz, 1999 Kč (viz úvodní foto)

V květu

Ani na podzim neodkvétá jídelní, čajový a kávový servis z kolekce Thomas Medaillon Barcelona. Kvalitní porcelán snese i drsnější zacházení.

Rosenthal, www.kulina.cz, konev 2403 Kč, talíř 324 Kč (viz foto 1)

Soubor

Nová kolekce Ginger obsahuje kromě porcelánu i příbory s rukojeťmi ve stejných tónech slonové kosti, perlové, šedé a kávově hnědé.

Set Lucie, Côté Table, Le Patio Lifestyle, 390 Kč/set (viz foto 2)

3x vyberte si vychytaný design

Kořenky

Zelený SpiceBox značky Emsa je vyrobený z transparentního plastu a je ideální pro přehledné ukládání koření. www.eproton.cz, 360 Kč (viz foto 3)

Váha

Kuchyňská digitální váha Scale od Zassenhaus má výklopný displej a funkci tárování. www.kuchynskenoze-nadobi.cz, 799 Kč (viz foto 4)

Odstředivka

Plastová odstředivka na salát připomíná tvarem a funkcí dětskou káču,, je mimořádně veselá a výkonná. Pylones, Ø 32,5 cm, 1130 Kč (viz foto 5)

Přejděte na indukci

Indukční ohřev je energeticky dvakrát efektivnější než ohřev na plynu, protože všechno teplo se generuje přímo do kontaktní plochy hrnce a nedochází k jeho únikům. Indukční varná deska ACM 847 BA od Whirlpoolu disponuje čtyřmi plotýnkami, z nichž dvě se dají propojit s rozměrnou flexizónu. www.whirlpool.cz. 22 990 Kč (viz foto 6)

Číst 1690 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:03
Více z této kategorie: « Humor Monolity »
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama