Pro intimno s hudbou

Ať máte doma sebelepší hudbu, chce to odpovídající výbavu jejímu přehrávání, aby se dostavil hluboký požitek.

Napsala Rostislav Zeman Vydáno 15. říjen 2012
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro intimno s hudbou Pro intimno s hudbou

Svůdné obliny

Pokud víte, že budete mít aparaturu na výrazném místě, a tedy denně na očích, vybírejte mezi značkami, které mají propracovani i design.

Dokovací stanice pro iPad, iPhone a iPod, Beosound 8, Bang & Olufsen, hliník, výkon 2× 70 W, www.kd-elektronika.cz, od 25 600 Kč (viz úvodní foto)

Reproduktory

Jste-li hudební náruživci, nešetřete na nich. Jsou jednou z nejtrvalejších investic u vás doma.

Dřevo či kov

Argument, že dřevěný reproduktor zní lépe, neplatí u minisestav, tím spíš, když jde o dřevotřísku s malou hustotou. Zavedení výrobci využívají konstrukce ze speciálních plastů, hliníku a kompozitních materiálů.

S vlastním CD

Na vyzkoušení audioaparatury si do prodejny přineste nosič, který máte naposlouchaný – lépe tak odhalíte limity vytipovaného zboží.

Akustika místnosti

Nepodceňujte ji, investujete-li do audioaparatury. Dodržujte vzdálenosti reprosoustav od stěn, u sterea nastavte poslechový trojúhelník a zachovejte symetrii prostoru podle poslechové osy.

Absorbční panel Flexi Wood A75, Vicoustic, pro dokonalou akustiku místnosti, www.hudebnicentrum.cz, 12 690 Kč/balení 6 ks (viz obr. 2)

Bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 180 s automatickou regulací optimální úrovně hlasitosti, která šetří váš sluch, dosah signálu až 100 metrů, www.partner-praha.cz, 5790 Kč (viz obr. 3)

3× dostupná kvalita

Patříte-li mezi ctitele vinylu, potřebujete gramofon. Pokud jedete v CD nebo v MP3, oceníte multifunkční přehrávací zařízení…

Gramofon Pro-Ject Debut Carbon OM10 má unikátní osazení ramene s tubusem z uhlíkových vláken, www.hifi-audio.cz, 7490 Kč (viz obr. 4)

Dokovací stanice Philips DC291/12 s funkcí budíku, který vás vzbudí milou hudbou, www.philips.cz, 4000 Kč (viz obr. 5)

Mikrosystém Yamaha MCR-750 BB, do USB připojíte i všechny produkty Apple, www.datart.cz, 11 999 Kč (viz obr. 6)

Doporučujeme

Než mnoho nepříliš kvalitních reproduktorů, raději dva dobré. POZOR – Velký počet reproduktorů znamená komplikace s jejich rozmístěním!

Ke střádání dat

Multimediální centrum Samsung E7900 je nabité funkcemi. Jeho prostřednictvím se můžete propojit se svým televizorem, notebookem, mobilním telefonem i tabletem. Dovolí vám třídit, sdílet a archivovat oblíbenou hudbu, filmy, pořady i fotografie. www.datart.cz, 10 599 Kč (viz obr. 7)

Číst 1614 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:02
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama