Říjnové Marianne bydlení je právě na stáncích!

Podzim se letos ohlásil poměrně brzy a v mnohých možná vyvolal pocit, že s tím musí rychle něco dělat. Třeba koupit teplé povlečení na peřiny nebo hrábě na spadané listí… Ještě se zastavte, na takové nákupy je chvilku čas. Raději si odpočiňte a naberte síly – třeba s novým Marianne bydlení, ze kterého čiší teplé babí léto.
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 15. září 2014
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Říjnové Marianne bydlení je právě na stáncích!

Hned na začátku vám nabídneme několik stran tipů na nákupy. Máte chuť zkrášlovat kuchyň? Co třeba utěrkami s motivy zvířat, květin nebo s pěknými nápisy! A co váš obývák? Nepotřeboval by menší změnu? Designérka Saša Dýcková připravila dvoustranu plnou originálních doplňků, hřejivých textilií a kásných dekorací.

Jestlipak máte v diáři poznamenané datum 7. 12. října? Tyto dny patří Desingbloku a tam byste neměli chybět! Seznamte se dopředu s nejlepšími designéry a s novinkami, které pro letošní mezinárodní přehlídku designu přichystali. 

Stýská se vám po horkých slunečných dnech? Přijměte pozvání do krásného domu v Maroku, který si pořídil mladý pár z Norska. Toto tradiční kamenné stavení, tzv. riád, vás nadchne malovanými dřevěnými stropy, malebným nádvoříčkem i zařízením v koloniálním stylu.

V tomto čísle také začíná náš seriál Škola barev, v němž vás designérka Jana Vařechová Holoubková naučí pracovat s barvami. První díl – modrá a bílá.

A jaké jsme tentokrát dělali proměny? Zuzana Bernasovská potěšila manželský pár, který vyhrál proměnu obývacího pokoje v soutěži se značkou Snell Furniture. Druhá proměna se také týká obýváku, který je zároveň jídelnou a pracovnou.

Číst 2163 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:25
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama