Reklama

Správná barva interiéru? Jen růžová to může být

Možná se vám to bude zdát podivné, ale novým hitem v interiérovém designu je růžová. Nehodí se jen do dětských pokojů nebo bytů, kde žije osamělá slečna, co tak trochu vyznává Barbie styl. Růžová už dávno není pouze holčičí, muži ji naopak sami vyhledávají, a tak není důvod ji neuplatnit v bydlení.
Promotion Vydáno 18. červenec 2016
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Správná barva interiéru? Jen růžová to může být

K sepsání této rady nás tak trochu inspirovalo album na Facebooku firmy JENA-nábytek. Mají tam moc hezkou kolekci fotek interiérů v růžovém stylu. Mnohé z vás možná ani nemají tušení, co všechno se v růžové vyrábí. Pořídit si růžovou sedačku či kuchyňskou linku už asi chce trochu odvahy, ale na doplňky si určitě troufnete i vy.

Odvážná růžová omladí vaše bydlení

Pokud se bojíte, že výrazná růžová je trochu moc, zřejmě je to známka, že … No, jste už trochu stará. Mladí se experimentovat nebojí a výrazné odstíny jsou vnímány jako známka energie a chuti do života, takže růžová vaše pokoje rozhodně omladí.

Probudí ve vás pozitivní emoce

Růžová je vnímaná jako barva ženskosti, jemnosti, lásky, romantiky a dalších pozitivních pocitů. Nemůže ve vás vyvolat snad nic negativního, takže pro zařízení interiéru je určitě více než vhodná. Jediné, co by mohlo být trochu na škodu, je, že podporuje chuť na sladké. Růžovou máme zakořeněnou jako barvu sladkostí.

Přemluvte manžela a nakupte aspoň růžové doplňky

Většina žen se růžové bojí hlavně z toho důvodu, že by to vypadalo špatně, když bydlí s přítelem/manželem. Tyhle starosti jsou však zcela zbytečné, jelikož mužům už v dnešní době vůbec nevadí. Schválně se podívejte, kolik chlapů nosí něco růžového. Argumentujte třeba tím, že růžová dřív vůbec nebyla symbolem zženštilosti. Ve 20. letech minulého století byla dokonce barvou grázlů.

Přemluvte ho, vysvětlete a ukažte mu, jak růžová dokáže dodat místnosti energii a celou ji rozzářit. Nemusíte rovnou přemalovat všechen nábytek či nakupovat nový. Stačí investovat pár korun do doplňků, jako jsou vázy, květináče, polštářky apod. Změna bude patrná na první pohled.

Číst 2774 krát Naposledy změněno pondělí, 18 červenec 2016 17:23
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama