Reklama

Srpnové Marianne bydlení je na stáncích!

Konečně začalo pořádné léto. Nezapomeňte si na cestu k vodě přibalit do tašky nové Marianne Bydlení!
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 10. červenec 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Srpnové Marianne bydlení je na stáncích!

Srpnové Marianne Bydlení je tentokrát inspirované exotickou divočinou. Připravili jsme pro vás žhavé novinky vycházející ze vzrušujícího etno stylu: syté barvy, výrazné vzory, z nichž sálá slunce a pozitivní energie. Poradíme vám, jak s nimi zacházet. Také vás pozveme na jih Francie do cirkusácké maringotky, která se stala krásnou alternativou bydlení v přírodě. 

Nechybí oblíbené proměny. Designérka Andrea Beranová se vrhla na obývací pokoj ve funkcionalistickém bytě. Jejím úkolem bylo nahradit uvolněný studentský styl bydlením pro rodinu. Radka Vyplašilová se zase pustila do zútulňování terasy přízemního bytu ve vnitrobloku. Díky ní se stala odpočinkovým útočištěm, které dýchá atmosférou prázdnin.

Vezmeme vás na výlet do rozpáleného Marrakéše, kde se nachází chladivý riád s nádhernými interiéry – skvělý tip na dovolenou! Těm, co plánují prázdniny v Čechách, nabídneme výlet do japonské zahrady, kterou Václav Wiesner z Oleška budoval přes dvacet let. Dnes patří k těm nejkrásnějším u nás a dívat se na ni jezdí i Japonci.

Číst 3103 krát Naposledy změněno pátek, 10 červenec 2015 15:16
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama