Sváteční Marianne bydlení je ode dneška na stáncích!

Blíží se den svatého Valentýna a to je příležitost přichystat tomu, koho máme rádi, překvapení. Třeba hezkou výzdobu bytu, která vydá za tisíc slov nebo dárek, který vykouzlí romantickou atmosféru. S únorovým číslem nebudete mít o takovéto nápady nouzi.
Napsala Marianne bydlení Vydáno 08. leden 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Sváteční Marianne bydlení je ode dneška na stáncích!

Hned na úvod se můžete těšit na krásné doplňky a dekorace, které promění vaší ložnici v okouzlující místo nabité romantikou. Nabídneme vám také výběr originálních lamp a efektních svíček, které rozzáří interiér a zjistili jsme pro vás, jaké jsou nejnovější trendy v dětských pokojích.

Nestíháte, nestačíte? Pohled na stylové nástěnné hodiny vám vždycky připomene ten správný čas! Je vám elegance a noblesa vlastní? Pak vás nadchnou naše nápady pro zajímavou předsíň, které vládne zlato a černá barva. 

V rubrice Nákupy najdete kromě jiného i interiérové vůně, které slavnostně oživí večer svátku zamilovaných. Uchvátí vaše smysly a vnesou do domova klid a harmonii.

Interiérová designérka Janka Murínová se pustila do proměny ložnice zamilovaného páru. Místnost bývala kdysi dětským pokojem a Janka z něj udělala dokonalé hnízdečko lásky pomocí nebes a elegantní kombinace šedých odstínů na zdech a textiliích. Radka Vyplašilová zase pomohla uspořádat a rozveselit kuchyň pražského hostelu, kde se ke stolu musí občas sesednout i deset lidí. 

Číst 1131 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:28
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama