Vánočně laděné Marianne Bydlení je na stáncích!

Rok uplynul jako voda a Vánoce jsou opět za dveřmi. Buďte v předstihu a nenechte přípravy na poslední chvíli. Nové číslo je tu a s ním i řada tipů na slavností výzdobu.
Napsal Zuzana Veselá Vydáno 05. listopad 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Vánočně laděné Marianne Bydlení je na stáncích!

 

Na své si přijdete pokud milujete francouzskou eleganci, severský minimalismus nebo českou klasiku, jste tvořiví, nebo spíš oceníte, když za vás dárky v obchodech vytipuje někdo jiný. Do příprav prosincového čísla jsme zapojili nejen celou redakci a interiérové designérky, ale prostor dostaly šikovné blogerky jako je například Kitchenette. Naučíme vás, jak si vyrobit jednoduchá vánoční přání, balicí papír i netradiční vánoční stromky a přesvědčíme, že připravit štědrovečerní tabuli není žádná věda. 

Pozveme vás do nádherného londýnského domu zařízeného ve shabby stylu, jehož pohádkově zimní interiér si zamilujete na první pohled. A na co se můžete tentokrát těšit ve vašich oblíbených proměnách? Designérka Romana Vyhnánková proměnila vlastní obývák, který se zalíbí každému, kdo má rád moderní minimalismus. To naše artdirectorka Karolína Hůlová naopak bydlí v bytě ze začátku 20. století a nevyužitou niku přetvořila ve skříň plnou pokladů. 

V rubrice cestování vás vezmeme do Vídně. Rakouská metropole v době adventu voní svařeným vínem a všude jsou vánoční trhy. Udělejte si výlet a zkuste se tam ubytovat v bláznivém hotelu plném artistů a klaunů. A nakonec vám redaktorka Tereza Pavcová poradí, jak vybrat stojan na vánoční stromek.  

Tak šťastné a veselé!

Číst 4481 krát Naposledy změněno čtvrtek, 05 listopad 2015 14:25
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama