Reklama

Vtipně a levně

Změna vzhledu kuchyně se dá uskutečnit i za pár korun!
Napsala Zuzana Veselá Vydáno 14. červen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
vtipně a levně vtipně a levně


Nový povrch lednice

  • Má vaše lednička místy oděrky a nevzhledné žluté skvrny? Pokud si v nejbližší době neplánujete pořídit novou, kupte si lepenku nebo samolepicí tapetu a lednici polepte – buď místy, nebo úplně celou. Nabídka barev a vzorů je velká.

Netradiční ukládání

  • Na nádobí a náčiní se vyrábějí specializované odkládací nádoby a háčky, ale netradiční nápad kuchyň oživí. Podívejte se do zásuvek, třeba se tam najde nádoba, která ladí s obkladem, výmalbou či pracovní deskou.

Židle na zdi

  • Prostor ve velmi stísněné kuchyni ušetříte skládacími židlemi a stolem, které se dají zavěsit na stěnu. Zajímavý prvek na sebe strhne pozornost, a vy tak přestanete vnímat tvar místnosti. Navíc překvapí každého, kdo k vám přijde na návštěvu.

Omyvatelná barva

  • Potřebujete se rychle zabydlet? Nebo nemůžete investovat do obkladů? Stačí, když stěnu za linkou natřete omyvatelnou barvou, která odolá teplotním vlivům a snadno se udržuje.

levne3

Linka z OSB desek

  • Bydlíte-li v podnájmu a nechce se vám investovat do drahé kuchyně, improvizujte. Použijte levné, ale funkční materiály – například dřevotřísku. Působí zajímavým surovým dojmem a díky své odolnosti se dá použít i na pracovní desku. Vnitřní prostor zvýrazněte barvou a na místo dvířek zavěste konzolu na utěrky. Zásuvku na příbory nahradí magnetická lišta.
Číst 2323 krát Naposledy změněno čtvrtek, 16 duben 2015 12:28
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama