Vychází říjnové Marianne Bydlení!

Podzim je tu, a tak znovu nastává čas, kdy si s radostí a bez výčitek svědomí, že vám venku něco utíká, otevřete něco pěkného ke čtení. Třeba říjnové Marianne Bydlení!
Napsala redakce Vydáno 13. září 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Vychází říjnové Marianne Bydlení!

V aktuálním čísle vás potěší spousta vtipných tipů na rafinované bytové doplňky nebo akce, například výstavu maleb Kamila Lhotáka.

O tom, že bydlení na zámku má svá specifika není žádných pochyb. Přečtěte si, jak si Argyll House, bývalé sídlo princezny Louise, dcery královny Viktorie, upravila pro sebe i svou početnou rodinu britská interiérová designérka Jenny Hayes. Také poradíme, jak si pomocí doplňků můžete bydlení v anglickém stylu vytvořit i vy sami. Dále vás naučíme, jak vdechnout nový život předmětům, které byste jinak zcela určitě už vyhodili.

Ani tentokrát jsme nemohli vynechat jednu z vašich nejoblíbenějších rubrik – proměny. Do své vlastní kuchyně se obula designérka Janka Murínová. Posuďte sami, jak si poradila s nevelkým prostorem ve starším pražském činžovním domě. Červenou kartu nudě dala při proměně dětského pokoje ve studentský interiérová designérka Romana Vyhnánková.

Praktickou nástěnku oceníte i při zdánlivě jednoduchém zařizování předsíně. Pomůže vám totiž vybrat nejen styl, ale hlavně barevnost a ušetří nevratné omyly při realizaci. Jana Leblanc se s vámi podělí o osobní zkušenost s tím, jak je důležité otevřeně mluvit s partnerem o financích – společných i těch pro vlastní potřebu. V rubrice ikona vám tentokrát představíme francouzského designéra Philipa Starcka a jeho kultovní odšťavňovač Juicy Salif.

Nechte se od nás poslat na výlet snů – do romantického hotýlku na španělské Menorce. Provedeme vás i úchvatným světem barev, vůní a tvarů růží, jejichž nejvhodnější doba pro výsadbu právě začíná. A představíme vám také jednu krásnou brněnskou zahradu v průběhu čtyř ročních období, jejímž určujícím prvkem je netradičně pojaté jezírko.

Jestli právě vybíráte novou myčku nádobí, oceníte, že jsme se na ně zaměřili v našem manuálu. A nakonec vás krok za krokem provedeme úskalími při sjednávání hypotéky. S Marianne Bydlení se zkrátka nebudete nudit ani jednu malou chvilku!

Číst 3318 krát Naposledy změněno středa, 16 září 2015 11:32
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama