Zářijové Marianne Bydlení s kupony je tady!

Ne, nezbláznili jsme se, nevyhlašujeme kuponovou privatizaci, ale řeč je o slevových kuponech pro Dny Marianne!
Napsala Marianne Bydlení Vydáno 05. srpen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zářijové Marianne Bydlení s kupony je tady!

Kromě báječných slev však v časopise jako obvykle naleznete spoustu inspirativních článků. Hned v úvodu jsme vyrazili na výlet do Brd. Sympatická Jana nám ukázala, jak se jí zde žije v obklopení krásnou zahradou. A že se tato dáma v bydlení opravdu vyzná, mimo jiné dokládá i to, že si založila vlastní blog Jane at home (janaathome.blogspot.cz).

To bychom ale nebyli my, kdybychom si pro vás nepřipravili i super nápady a magické proměny. Designérka Lenka Hlaváčová vám tak prozradí, jak nejefektivněji uspořádat šatní skříň, a pozornost jsme zaměřili i na onu místnost: toaletu. Předvedeme vám 12 tipů, jak z trůnicí místnosti udělat designový skvost.

A protože je léto, tak designérka Denisa Bartošová proměnila jednu smutnou verandu v nevšední zážitek, který si užívají nejen dvounozí majitelé, ale i jejich čtyřnozí mazlíčci. Janka Murínová si pak vzala na povel pánskou ložnici, Lenka Hlaváčová se vrhla na koupelnu a dílo završila Klára Šumová při redesignu zahradního domku v útočiště pro vnoučata a babiččinu flóru.

Zářijové Marianne Bydlení se slevovými kupony na Dny Marianne vychází 7. 8. – chyťte si ho v trafice i vy!


Číst 5622 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:14
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama