Reklama

Modelkou na stará kolena? Žádný problém!

Málokterá modelka začne svoji kariéru kolem dvacítky, a co teprve, když je jí skoro šedesát? Seznamte se s dámou, která v tomto věku strká ladnou konkurenci do kapsy!
Napsala Aneta Benešová Vydáno 23. září 2015
Modelkou na stará kolena? Žádný problém!

Devětapadesátiletá Yasmina Rossi vyrostla na francouzském ostrově Korsika. Na rozdíl od mnoha jiných modelek, které kolem třicítky svoji kariéru téměř končí, Yasmina ji teprve zahájila. Největší zlom ovšem zažila v pětačtyřiceti, když se přestěhovala do New Yorku. Ihned začala vystupovat v reklamních kampaních pro slavný obchodní dům Macy's, jejím největším úspěchem byla ovšem kampaň pro Marks & Spencer, díky které se proslavila i v Evropě.

Každý chce přirozeně vědět, jak to dělá, že vypadá stále tak mladě a svěže. „Nemám žádné velké tajemství," řekla Yasmina v rozhovoru pro The Sunday Times. „Celý život jím biopotraviny, začala jsem s nimi ještě před tím, než to bylo trendy. Na vlasy používám řepkový olej, jednou týdně se potírám olivovým olejem, který smíchám s cukrem, a denně jím avokádo, biomaso a ryby," vysvětluje modelka.

Kromě toho, že je úspěšnou modelkou, je Yasmina také výbornou fotografkou, keramičkou a dvojnásobnou babičkou. A hlavně je sama se sebou spokojená: „Sice mám vrásky, ale cítím se sebevědomější než ve dvaceti."

Reklama