Reklama

Návrhářka Hana Noble a její pohled na to, co je sexy

Návrhářka, která nás naučila milovat retro šatičky, navrhla kolekci, která ukazuje esenci ženkosti. Tyhle modely na vás budou muži milovat!
Napsal Vydáno 15. říjen 2015
Návrhářka Hana Noble a její pohled na to, co je sexy

"Chci se vymanit z načančané pin-up stylizace, která se prezentuje na modelkách s dokonalým make-upem. Líbí se mi dekadentní vzhled. Žena je přece krásná, i když je nenalíčená a vypadá i trochu unaveně! Je čas se posunout s Lazy Eye šaty o velký kus dál. Už nechci dělat jen puntikaté šaty. Retro mě baví, ale má mnoho podob a není to jen o červených puntikatých modelech s kolovou sukní a spodničkou," říká Hana Noble.

Kampan F**k The Pain Away je zaměřená na ženy, které se úplně s neovintage módou neztotožňují, návrhářka Hana Noble jim chce ukázat vintage šaty trochu v jiném světle. Kolekci nafotil fotograf Adam Holý. "Jeho fotky jsou silně erotické a ukazují ženu voyaerským způsobem takovou, jaká opravdu je někde v hloubi duše," říká návrhářka. Fotografie se volně inspirují filmem Poslední tango a název F**k The Pain vychází z písně od zpěvačky Peaches.

"Už delší dobu spolupracuji s bývalou baletkou Národního divadla Hanou Polanskou Turečkovou, je múzou značky Lazy Eye. Hana je charismatická, krásná, inteligentní a silná žena, je žena, které se muži často bojí, ale chtějí ji dobývat. Je ztělesněním femme fatale," popisuje modelku návrhářka.

V kampani jsou k vidění úplně nové siluety, které odkazují ke 30. a 40. létům. Jde o zdánlivě jednoduché šaty, které se dají nosit 10x jinak a budou vás stále bavit. Můžete si je vzít do kanceláře, k soudu, na večírek, do divadla a na rande.

 

Kristýna Mazánková

Reklama