Reklama

Nová kampaň L’Agent by Agent Provocateur je sexy oslavou ženských křivek!

Značka spodního prádla L’Agent by Agent Provocateur představuje novou sexy kampaň: v kulisách cirkusového šapitó a s modelkou, která se pyšní krásnou plnou postavou.
Napsala Ivona Horváth Souralová Vydáno 26. leden 2016
Nová kampaň L’Agent by Agent Provocateur je sexy oslavou ženských křivek!

Za novou kampaní linie L’Agent by Agent Provocateur pro jaro a léto 2016 stojí samé úžasné ženy. Za prvé: před objektivem plus-size modelka a DJka Atlanta de Cadenet, která pózuje v nostalgických kulisách šapitó a vypadá jako dokonalá cirkusová burleska. Mimochodem, její táta je John Taylor z kapely Duran Duran. Za druhé: za objektivem fotografka Liz Collins, která má portfolio prošpikované titulkami módních magazínů i kosmetických gigantů jako je L'Oréal.

ČTĚTE TAKÉ: Plus-size modelka září v kampani slavného prodejce svatebních šatů

A za třetí a za čtvrté: na nové kolekci opět spolupracovaly Penelope a Monica Cruz (ano, ta slavná herečka a její sestra), které do ní promítly svůj španělský temperament. A jaká je? Sexy, jak jen může žena být! V první řadě hýří jasnými barvami, nechybí sytě rubínová nebo kobaltová modř, najdete v ní rafinované korzetové prádlo i něžné květinové krajky. Ale nač dlouze popisovat, co můžete vidět ve fotogalerii...

Reklama