Oblečte své nohy nápaditě!

Venku mráz, jako když praští, a vy zrovna máte v plánu obléct si sukni. Neklesejte na mysli a vyberte si k ní trendy punčochy nebo legíny. Víme, které vám budou slušet!

Napsal Zuzana Hošková Vydáno 02. leden 2013
Oblečte své nohy nápaditě!

Hlavně aby zahřály

Móda je sice jedna věc, ale pohodlí ta druhá. Patříte-li mezi konformistky, které by kvůli trendu neobětovaly život, vybírejte si punčochy z teplých přírodních materiálů. Vyhovovat vám budou i legíny, přes které můžete nosit dlouhý top, tuniku nebo svetr. Pod ně si můžete obléci hřejivé termonohavice a nikdo nic nepozná.

New_Yorker_IMAGES_WINTER_2012_winter2012_1

Vyznavačky elegance

Dáváte přednost spíše klasice? Tak do svého šatníku zařaďte sexy punčochy se švem. Již nepatří mezi nedostatkové zboží, a tak si nebudete muset na lýtko kreslit falešný šev tužkou na oči, jako to ve filmu Někdo to rád horké prováděla Marilyn Monroe. Chce to však mít opravdu hezké a rovné nohy. Mezi milovnice těchto punčoch patří například Dita Von Teese. Jemné elegance docílíte také tím, že si oblečete punčochy s jemným dekorem. Pamatujte však na to, že sukně by měla být v tomto případě spíše umírněná. Vedle nešlápnete ani se síťovaným vzorem, se kterým však musíte zacházet také nanejvýš opatrně.

moje_nozky_5719-4915

Bláznivé manýry

Výrobci punčoch se letos rozhodli, že potrápí všechny zaryté minimalistky. Představili například punčochy imitující tetování, nebo podvazkové pásy. Pro militantně smýšlející ženy jsou na www.asos.com k dostání také maskáčové punčocháče. Výjimkou nejsou ani oblíbené karetní motivy. Extravagantní anglická modelka Agyness Deyn v jedněch takových silonkách vyrazila. Co říkáte, troufla byste si na ně?

tamsin_Agyness-Deyn-na-web

Podívejte se do galerie a vyberte si ten správný styl přímo pro vás!

Reklama