Reklama

Shamballa náramek, hit celebrit! Poradíme, jak si ho vyrobit

Tyhle náramky jsou naprosto úžasným módním doplňkem. Hodí se k sukni, džínám i šatům a nosit je mohou ženy i muži. Přestože jsou v poslední době velkým trendem, kterému podlehla nejedna zahraniční celebrita, jsou především symbolem klidu a míru. A mnozí z těch, kdo je nosí, také věří v jejich sílu. Shamballu jednoduše musíte mít, a my vám ukážeme, jak si ji vyrobit.
Napsal Ivana Ašenbrenerová Vydáno 24. únor 2014
Shamballa náramek, hit celebrit! Poradíme, jak si ho vyrobit


Nošení náramků shamballa si oblíbila zejména hiphopová scéna, ale na ruce je uvidíte i u takových osob, do kterých byste to možná ani neřekla. Zbožňuje je Beyoncé, Heidi Klum, Demi Moore, Justin Bieber, a dokonce i módní guru Karl Lagerfeld. A nejen proto, že vypadají ‚cool‘ a atraktivně, ale protože nositelé věří v jejich sílu a duchovní schopnosti.

karl-lagerfeld-2-1

Karl Lagerfeld

Jednoduché, ale stylově dokonalé

Přitom jde o náramek naprosto jednoduchý – je vyroben z nylonové šňůrky, která se speciálně váže do specifických uzlů (tuhle techniku jste mohla kdysi znát jako drhání), a tyto šňůrky jsou osázené korálky, kamínky nebo diamanty (ano, i takové najdete). Náramek můžete přizpůsobit velikosti zápěstí utažením nebo povolením šňůrek.

Kim-Kardashian-wearing-Shamballa-bracelet

Kim Kardashian

Léčivé schopnosti kamínků

Například náramek shamballa s hematitem je přímo léčivý zázrak, který chrání před negativní energií. Hematit navíc zlepšuje krevní oběh, podporuje tvorbu červených krvinek a podporuje pozitivní myšlení. V každém případě dnes seženete obrovské množství různých barev a variant, nejen s hematitem. Spojení korálků a obyčejné šňůrky jednoduše vyráží dech. Náramky shamballa jsou nepřekonatelnou kombinací pohody, ležérnosti a absolutního luxusu (i když máte v náramku ‚jen‘ obyčejné kamínky). Vypadají luxusně, ale nejsou snobské. Proč si je tedy nekoupit, nebo dokonce nevyrobit? Podívejte se na video, které vám ukáže, jak na to. A v galerii se můžete pokochat různými typy těchto náramků. Co jim říkáte?


Reklama