Reklama

Šortky podle celebrit

Minisukně je passé. Její místo zaujaly šortky. Inspirujte se tím, jak je nosí slavné divy!
Napsal Zuzana Hošková Vydáno 11. červenec 2013
Beyoncé Beyoncé

Šortky slaví svůj velký návrat. Známé osobnosti si je oblíbily natolik, že s nimi vyrazily i na červený koberec. Doplnily je blejzrem, a vytvořily tak svěží letní look. Podívejte se na ty nejpovedenější outfity!

Vzorované

Jednoduchý střih, který kompenzují barevné a syté vzory, je trend, který se vyplatí následovat. Sáhnout můžete k folklorním motivům nebo si na stehnech můžete nechat rozkvést louku. Výběr je jen na vás! Jedná se o tu pravou festivalovou módu, kterou vyznává například hvězdička Emma Roberts.

EmmaRobertsPantsShortsShortShortshp6YPwi2lNyx

Denim a kůže

Rebelky si zamilují rozdrbané džínové šotky, které si stejně jako za starých časů můžete vyrobit ustřihnutím starých džín. V chladnějších dnech můžete vyzkoušet také kůži či její imitaci. Takové šortky využijete i v zimě se silnými punčochami. Mezi milovnice tohoto stylu patří například Beyoncé nebo Rihanna.

leather-hot-pants

Elegantní

Myslíte, že šortky a společenská business móda se míjejí? Ne úplně! Kostýmek složený z šortek s manžetkou v rozumné délce a s sakem projmutého střihu je hitem této sezony! Zakoupíte je například v H&M nebo v Zaře. Na slavnostních akcích takto zazářila blondýnka Michelle Williams či jindy poměrně umírněná Gwyneth Paltrow, která využila služeb své kamarádky návrhářky Stelly McCartney.

eva_longoria_dark_blue_suit_sh

Podívejte se do naší galerie a vyberte si hvězdný styl přímo na míru vaší osobnosti!

Reklama