Reklama

Stylové obaly na mobily, tablety a notebooky

Víte, čemu byste měla věnovat stejnou pozornost jako výběru šatů? Designovým doplňkům a obalům pro svoje elektronické pomocníky!

Napsal Zuzana Hošková Vydáno 18. únor 2013
Stylový obal na iPad, Next Stylový obal na iPad, Next

Pečlivě připravované obchodní jednání si zaslouží okouzlující tečku v podobě úžasně vypadajícího krytu vašeho iPhonu nebo elegantní kabelky, která jakoby mimochodem ukrývá laptop. Ukážeme vám ty nejkrásnější pouzdra a poradíme vám, kde je nakoupit. Ty sofistikovanější z nich můžete navíc použít i jako neortodoxní psaníčka!

Sexy kabát

01_burton-fabshellChytré telefony jsou designem samy o sobě, ale tato jejich krása je velmi křehká. Je proto nutné je chránit. Každá žena by měla mít v zásobě několik vyměnitelných krytů, které může měnit podle svého outfitu. Nemusí se nutně jednat o drahou záležitost. Některé řetězce s oblečením (například H&M, New Yorker, F&F, Pull & Bear a další) je nabízejí za cenu zhruba okolo 200 Kč. Mezi těmito módními výstřelky byste ale zároveň měla mít i jeden neutrální typ obalu, který přežije všechny vrtochy módy. Ten doporučujeme zakoupit ve specializovaných obchodech s mobilním zbožím. Jeho pořizovací cena se pohybuje okolo 500 Kč.

Jako druhá kůže

02_apple_mix_jeans-styles-laptop-sleeve-case-soft-bag-10-inch-for-ipad-2Obliba tabletů stále stoupá – a není divu! Jsou lehké, jednoduše ovladatelné a přitom nabízejí uživatelský komfort srovnatelný s menšími notebooky. A navíc jsou opravdu elegantní záležitostí, takže zcela jistě nejsou jen pro teenagery, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zamilovali jsme si také jejich veselé obaly, ty bez problému seženete kdekoli na internetu nebo v běžné obchodní síti. Velmi originální obaly na iPad seženete například na AppleMix.cz. My jsme si zamilovali džínový s kapsičkou. :-)

Do práce i na mejdan03_IMG_6256

Notebook s sebou vláčím častěji, než bych chtěla. Nerada nosím brašnu a kabelku zvlášť, a proto jsem se rozhodla, že budu investovat do trendy kabelky. Tu svoji jsem našla na Zoot.cz. Je moderní, s propracovanými detaily a vůbec nevypadá jako ta ošklivá vypolstrovaná věc, ve které jsem nosila laptop předtím! Z práce tak mohu vyrazit rovnou na party, kde moje nová ‚pracovní‘ taška sklízí řadu komplimentů.

Další úžasné kousky si můžete prohlédnout v naší galerii.

Reklama