Vybíráme plavky pro velká prsa

Komerční článek – Obdařila vás příroda většími ňadry? Určitě znáte to peklo při výběru podprsenky. Podívejte se s námi na několik tipů, které vám pomůžou vybrat dokonalé plavky.
Napsala Astratex Vydáno 01. srpen 2013
Vybíráme plavky pro velká prsa Vybíráme plavky pro velká prsa

Propagace značky Astratex.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Velká prsa i v plavkách potřebují na prvním místě dostatečnou podporu. Zvláště tehdy, hodláme-li v plávkách plavat, hrát plážový volejbal nebo se jinak na pláži pohybovat. Na obyčejné opalování si naopak vystačíme téměř s jakýmikoliv dvoudílnými plavkami.

Na trojúhelníčky raději zapomeňte

Pokud nemáte prsa pevná jako patnáctka, nejsou pro vás plavky s obyčejným trojúhelníčkovým střihem podprsenky rozhodně to pravé. Nejenže vám trojúhelníčky ňadra dostatečně nepodpoří, ale navíc budou působit poněkud neforemně…

Špatná podpora u tohoto střihu bývá navíc negativně podpořena špagátovým vázáním – to jak po obvodu, tak za krk.

Dejte přednost širokým ramínkům

Ať už volíte klasická ramínka nebo zavazování za krk, myslete na to, že velká prsa něco váží. A i když by správně měl většinu hmotnosti držet obvod podprsenky, budou se vám úzká ramínka nepříjemně zařezávat.

Přetrpte tedy neopálené pruhy na ramenou a zvolte cestu pohodlí. Ramena si můžete doopálit na lehátku, když si ramínka necháte spadnout, a nebudou vás zbytečně bolet záda. Nemluvě o tom, že tenká ramínka jsou na spálenou kůži jako bič…

unica

A co bude slušet?

Určitě nezatracujte klasické košíčky. Poskytnou vám nejlepší oporu a pomůžou vytvarovat atraktivní žlábek. Chcete-li ohranou klasiku trochu osvěžit, zvolte široké zavazování za krk.

Dobře uděláte, vsadíte-li také na trojúhelníkový střih – ale takový, který je pevně ušit a kde trojúhelníčky po obvodové tkaničce nekloužou ze strany na stranu. Takové podprsenky mají široké vázání jak po obvodu, tak za krk, pevně sedí, a tak poskytnou dostatečnou podporu.

Zajímavou volbou, i když ne příliš vhodnou na letní opalování, jsou jednodílné plavky. Řada výrobců už je nabízí také s vyztuženými košíčky, tedy s maximální oporou.

Nakupujte horního a dolního dílu zvlášť

Velká prsa automaticky neznamenají nadváhu. Je spousta žen, které oblékají kalhotky velikosti S, ale podprsenku potřebují třeba ve velikosti 70G. Ale i pro ženy, které kromě velkých prsou mají i pořádný ženský zadeček se vyplatí nakupovat oba díly nezávisle na sobě.

Nejenže pak plavky celkově lépe padnou, ale často si můžete také vybrat z různých střihů kalhotek. A tam, kde jedna volí atraktivní tanga, druhá raději schová zadeček do klasického střihu…

Reklama