Leoš Mareš: Říkám to po svém!

Moderátor Leoš Mareš se na první poslech možná nezdá, ale je romantik. Příležitosti, kdy může vyznat lásku, si nenechá ujít. Nejvíc se vyžívá v nakupování kytek a prstenů.
Napsala redakce Vydáno 07. únor 2015
Leoš Mareš: Říkám to po svém!

Jak vyznáváte lásku?
Hrozně rád dávám prstýnky, už jsem jich v životě daroval opravdu hodně. A mnoho z nich nebylo ani k žádné speciální události. Je jasné, že šperk prostě neurazí žádnou ženu... A nejlepší je vybírat k nim ty krásný krabičky. Snažím se být kreativní při vymýšlení vyznání, když mi o někoho jde a opravdu mi na něm záleží. Proto se snažím nezapomenout na Valentýna, ani na žádné výročí… Fakt miluju dávat holkám kytky. Vzpomínám si, jak jsem se jednou ráno vykrad nepozorovaně z postele pod záminkou, že jdu se psem a sprintoval jsem do nejbližšího květinářství, kde jsem koupil nádherný kytky. Pak jsem je rozložil po celým bytě a šel jsem si zase lehnout…


Udobřujete si dárky své partnerky?
To ne, nikdy bych nezneužíval dárky k udobřování. To jsem neudělal nikdy v životě. Naopak dávám dárky ve chvíli, kdy se cítím šťastný.


Vyznal jste někdy lásku do éteru?
V rádiu pracuju osmnáct let a je to součást mýho života. Je to vlastně taková naše reality show a všichni ví, co se nám děje, takže jsem taky do éteru vyznával lásku. Někdy ne úplně napřímo a spíš jsem to jen naznačil. Ta, které jsem vyznání adresoval, to ale moc dobře věděla. Jednou jsem taky řekl do éteru vyloženě: „Miluju tě“.


Překvapilo vás někdy nějaké vyznání?
Jednou jsem slyšel nějaké zvuky před barákem, koukal jsem z okna a viděl, že se někdo pohybuje kolem mýho auta. Vyšel jsem ven a uviděl tam dvě fanynky a záhy zjistil, že mi auto umyly! Občas se mi taky stává, že mám na autě v prachu nebo ve sněhu napsaný hezký vzkaz nebo srdíčka.


Leoš Mareš je tváří projektu Řekni to po svém (www.reknitoposvem.cz)

Další články

Reklama