Reklama

Vyhrajte celoroční plánovací kuchařku!

Nedávno jsme vám představili novou kuchařku Kamily Procházkové. Zaujaly vás recepty z ní? Tak se zapojte do naší nejnovější soutěže, kde tuto knihu můžete vyhrát!Napsal Zuzana Hošková Vydáno 16. srpen 2013
Vyhrajte celoroční plánovací kuchařku!

Také rádi vaříte ze sezonních potravin, jen si nejste úplně jisti, kdy nastal jejich čas? S touto kuchařkou to není žádný problém! Přehledná kniha vám usnadní orientaci na cestě za zdravou a plnohodnotnou stravou.

Součástí je i program ‚Jídelníčky a nákupy‘ na přiloženém CD, se kterým si snadno naplánujete nákup a vytvoříte menu vhodné přímo pro sebe.

Chcete vyhrát tuto zajímavou knižní novinku, která vás provede po gurmánských zážitcích? Není nic snazšího! Až do 31. srpna soutěžíme celkem o tři Celoroční plánovací kuchařky. A co musíte pro výhru udělat?

Zodpovězte jednoduchou otázku a odpověď na ni následně zašlete do 31. 8. 2013 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! Do předmětu e-mailu uveďte heslo ‚Plánovací kuchařka‘ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává každá 200., 400. a 600. správná odpověď.

9788072775163

Soutěž ukončena, vyhrávají:

Pavla Šmejkalová, Sudoměřice u Tábora
Josef Jaroš, Žďár nad Sázavou
Petr Havelka, Týnec nad Sázavou

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.

Reklama