Reklama

Vyhrajte fixy na obočí TouchBack BrowMarker!

Chcete mít dokonale upravené a orámované obočí? Tak s námi hrajte o novinku na českém trhu TouchBack BrowMarker, se kterou si vykouzlíte přirozeně krásné obočí raz dva!

Napsal Zuzana Hošková Vydáno 22. leden 2013
Vyhrajte fixy na obočí TouchBack BrowMarker!

TouchBack BrowMarker představuje jednoduchý způsob, jak získat plné a krásně vytvarované obočí. Díky speciálnímu aplikátoru je jeho nanášení velmi snadné, a zvládne je tak úplně každý. Jemné složení výrobku lze použít přímo na kůži, což ocení především ženy s nepříliš hustým obočím.

06_EyebrowMarker1Vyhovovat bude i starším ženám, protože dokonale zamaskuje šedivějící chloupky. Dlouhotrvající a nestíratelné složení barvy vám zajistí celodenní komfort. Čeká vás večer dřina v posilovně? Vůbec se neobávejte TouchBack BrowMarker použít! I když se zpotíte, vaše obočí bude vypadat stejně dokonale jako předtím.

A jaké jsou jeho hlavní výhody oproti běžné tužce na obočí? S fixem vykouzlíte přirozenější a sjednocený vzhled a večer ho snadno odlíčíte s ostatním make-upem. Také jej nemusíte strouhat jako klasické tužky a nikdy se neotupí nebo nezlomí. Novinka je k dostání hned v několika odstínech (hrajeme o hnědé z nich), takže si vybere opravdu každý!

Více informací o výrobku se dozvíte ZDE.

Soutěžte s námi o nové fixy na obočí TouchBack BrowMarker v hodnotě 500 Kč! Čekají na tři výherce. Stačí zaslat odpověď na naši otázku do 30. 1. 2013 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu e-mailu uveďte heslo ‚BrowMarker‘ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává 200., 400. a 600. správná odpověď.


Soutěž ukončena

Vyhrávají:

I. Kučerová, Praha 5

Alena Pohanková, Želetice

Jaroslav Korpáš, Stráž pod Ralskem


Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.

Reklama