Vyhrajte tři stylové peněženky LYDC

Už dávno neplatí pravidlo, že byste měla mít v šatníku jen jednu kabelku. Měla byste jich mít dokonce několik! A věděla jste, že tohle pravidlo platí i o peněženkách? A právě dnes máte ideální příležitost vyhrát jeden ze tří stylových kousků v hodnotě 449 korun od značky LYDC, které do soutěže věnoval ZOOT.cz.
Napsal Ivana Ašenbrenerová Vydáno 05. prosinec 2013
Vyhrajte tři stylové peněženky LYDC

Že neznáte značku LYDC? Jak zkratka napovídá, jedná se o London Young Design Connection. Tento britský brand pravidelně uvádí na trh novinky, které jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy a jejich koupí nikdy neuděláte chybu. Exkluzivně je na internetu můžete koupit právě na ZOOT.cz.

ZOOT je on-line obchod s módou a home dekorem, který má veškeré své zboží skladem. Dodání vámi objednaných kousků trvá jen pár hodin od posledního kliknutí. Věděla jste, že si svou objednávku v klidu můžete vyzkoušet v zootích ‚Výdejnách radosti‘ nejen v Praze, ale i Brně, Plzni a nově i v Českých Budějovicích? A pozor, nabídka platí i na víkendy! Až do Vánoc se vyřizují vaše objednávky nonstop!

Každý adventní víkend si můžete vyzkoušet a osahat svou objednávku na Výdejnách a zaplatit až to, co se vám opravdu líbí nebo vám sluší. Nemusíte se bát vyzkoušet si oblečení, protože každá Výdejna má zkušební kabinky, kde budete mít dostatečné soukromí na rozhodování.

A co musíte pro výhru udělat? Až do 22. 12. soutěžíme o 3 peněženky LYDC, které do soutěže věnoval ZOOT.cz. Pokud chcete jednu vyhrát, odpovězte na následující otázku a odpověď na ni pošlete do 22. 12. 2013 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu uveďte heslo „Peněženka“ a do textu své jméno a adresu: Vyhrává každá 100., 300., a 500. odpověď.

Soutěž ukončena

Vyhrávají:

Zdena Špurková, Praha
Milena Kvítková, Hradec Králové
Simona Smolíková, Říčany

Reklama